کد خبر: 119767 A

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از اعلام اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی سفره آسمانی که در ماه مبارک رمضان از سوی سازمان اوقاف و امورخیریه در سطح کشور برگزار شد؛ خبر داد.

ایلنا: معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از اعلام اسامی برندگان مسابقه کتابخوانی سفره آسمانی که در ماه مبارک رمضان از سوی سازمان اوقاف و امورخیریه در سطح کشور برگزار شد؛ خبر داد.
به گزارش ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین حسین قبادی ضمن اعلام این خبر افزود: به مناسبت ماه مبارک رمضان مسابقه‌ای به نام سفره آسمانی در سطح کشور توسط سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد که با استقبال گسترده مردم مواجه شد.
وی با بیان اینکه ۵۰۰۰ جلد کتابچه مسابقه سفره آسمانی در سطح آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه استان همدان در ماه مبارک رمضان توزیع شد افزود: این کتابچه در بردارنده چهل نکته آموزنده از قرآن است که از کتاب «دقایقی با قرآن» استاد قرائتی برگرفته شده است.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان اظهار داشت: از بین افراد شرکت کننده در مسابقه به قید قرعه ۱۱۴ نفر به عنوان برنده اعلام شده‌اند.
حجت الاسلام و المسلمین قبادی با بیان اینکه برای برندگان این مسابقه جوایز نفیسی از قبیل کمک هزینه حج عمره، کمک هزینه عتبات عالیات، کمک هزینه مشهد مقدس، قلم گویای قرآنی و هدایای نفیس فرهنگی دیگری در نظر گرفته شده است اظهار داشت: از استان همدان ۲ نفر به نام‌های فاطمه عبدالهی برنده کمک هزینه سفر مشهد مقدس و علی اصغر قره خانی بقا برنده کمک هزینه سفر به کربلای معلی و عتبات عالیات برگزیده شده‌اند.
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان در پایان برگزاری اینگونه مسابقات را در ایجاد فضای مذهبی و فرهنگی مناسب در جامعه مؤثر دانسته و افزود: سازمان اوقاف و امور خیریه در مناسبت‌های مذهبی و ملی برگزاری کار ویژه‌های مختلفی را در سطح جامعه در دستور کار خود قرار داده است تا بتواند در ارتقاء سطح فرهنگی و مذهبی جامعه قدمی برداشته باشد.

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان اوقاف و امور خیریه جامعه فرهنگی و اجتماعی قرآن مشهد مقدس معاون فرهنگی و اجتماعی مسابقه سفره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر