کد خبر: 123959 A

مدیر امور پژوهش و تحقیقات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان اعلام کرد:

دوره‌ای آموزشی برای ارتقاء سطح آگاهی مدیران و کارمندان دولت از علل و اهداف دفاع مقدس در همدان برگزار می‌شود.

ایلنا: دوره‌ای آموزشی برای ارتقاء سطح آگاهی مدیران و کارمندان دولت از علل و اهداف دفاع مقدس در همدان برگزار می‌شود.
به گزارش ایلنا، سید علی مساواتی با بیان اینکه این دوره آموزشی با عنوان آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس طی سه روز در هفته جاری برگزار می‌شود اظهار داشت: یکی از اهداف بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس موضوع آشنایی با معارف و علوم دفاع مقدس به صورت عملی است.
سرهنگ مساواتی همچنین اضافه کرد: شاهد برگزاری این دوره آموزشی در روز‌های سوم، پنجم و هفتم آذرماه در سطح استان خواهیم بود.
وی در ادامه افزود: با توافقی که بین اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان و دفتر آموزش و پژوهش استانداری همدان صورت گرفته است تعداد ۱۵۰ نفر از مدیران و کارمندان کلیه ادارات دولتی استان در این دورهٔ آموزشی شرکت خواهند داشت.
مدیر امور پژوهش و تحقیقات اداره کل حفظ آثار استان عنوان داشت: این دوره که مدت زمان آن برای شرکت کنندگان ۱۲ ساعت برنامه ریزی شده است به عنوان دورهٔ ضمن خدمت برای کارکنان دولت تلقی خواهد شد.
وی یکی از نکات قابل توجه در این دوره آموزشی را استفاده از اساتید مجرب خواند و تصریح کرد: این اساتید مدرسان درس آشنایی با دفاع مقدس بوده و از طریق اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان انتخاب شده‌اند.
سرهنگ پاسدار سید علی مساواتی با بیان این موضوع که تدریس درس آشنایی با دفاع مقدس طی سه مرحله صورت می‌پذیرد افزود: در مرحله اول این درس در قالب دو واحد برای دانشجویان برنامه ریزی شده که تا کنون بیش از ۲۴ هزار نفر از دانشجویان این دو واحد را گذرانده‌اند.
مدیر امور پژوهش اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ادامه داد: در مرحله دوم مدیران و کارمندان دولت هستند که این درس را در قالب دوره ضمن خدمت پشت سر می‌گذارند و سومین مرحله نیز مختص دانش آموزان خواهد بود که اقدامات لازم برای تدریس این درس به این گروه در دست بررسی و تدوین نهایی است.
وی اضافه کرد: صلاحیت حرفه‌ای مدرسین این دوره توسط پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس با هماهنگی دفتر آموزش و پژوهش استانداری تعیین شده است.
مدیر امور پژوهش و تحقیقات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان در پایان با اشاره به شیوه‌های ارزشیابی این دوره آموزشی خاطرنشان کرد: در آخرین روز از برگزاری دوره آموزشی آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس آزمونی نیز برگزار می‌شود و علاوه بر آن حضور منظم و مشارکت در مباحثدر ارزشیابی پایانی موثر خواهد بود.

آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس دانش آموزان دفاع مقدس دولت کارمندان مدیران آموزشی همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر