کد خبر: 138014 A

شهید صوفی یکی از شهیدانی است که در خیل عظیم شهدای هشت سال دفاع مقدس با حضور در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل با ایثار و رشادتی که از خود نشان داد باعثشد که امروز به عنوان یکی از موفق‌ترین فرماندهان دوران دفاع مقدس شناخته شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: کتاب سردار شهید حسن صوفی در همدان رونمایی شد.
به گزارش ایلنا از همدان محمد جواد زمردیان افزود: شهید صوفی یکی از شهیدانی است که در خیل عظیم شهدای هشت سال دفاع مقدس با حضور در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل با ایثار و رشادتی که از خود نشان داد باعثشد که امروز به عنوان یکی از موفق‌ترین فرماندهان دوران دفاع مقدس شناخته شود.
وی در ادامه سردار شهید حسن صوفی را شهید محوری و شاخص در سال ۹۲ خواند و اضافه کرد: آشنایی با زندگی نامه شهیدان می‌تواند چراغ راهی برای همگان باشد.
زمردیان چاپ و نشر کتب دفاع مقدس را یکی از روش‌های آشنایی جوانان و نوجوانان با آن دوران دانست و تصریح کرد: به همین علت و به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان جوانان ایران اسلامی بار دیگر شاهد رونمایی از یک کتاب دفاع مقدس بودیم.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خاطر نشان کرد: هم زمان با سالگرد عملیات غرور آفرین کربلای ۵، کتاب سردار شهید حسن صوفی در همدان رونمایی می‌شد.
وی در پایان گفت: کتاب صوفی برداشتی است از دوران زندگی، حماسه و شهادت سردار شهید حسن صوفی که امیرحسین انبارداران آن را نوشته و انتشارات فاتحان با حمایت این اداره کل آن را در قطع رقعی و در تیراژ ۳هزار نسخه به چاپ رسانده است.

آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان ایران اسلامی جوانان و نوجوانان دفاع مقدس دوران دفاع مقدس شاخص شهدای هشت سال دفاع فرهنگ ایثار و شهادت همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر