کد خبر: 139492 A

سیزدهمین نمایشگاه تخصصی کودک ونوجوان، اسباب بازی، سرگرمی، تفریحی، ورزشی، لوازم و تجهیزات کمک آموزشی با حضور بیش از ۲۰۰ هزار نفر بازدیدکننده علی‌الخصوص کودکان و نوجوانان به کار خود پایان داد.

ایلنا: سیزدهمین نمایشگاه تخصصی کودک ونوجوان، اسباب بازی، سرگرمی، تفریحی، ورزشی، لوازم و تجهیزات کمک آموزشی با حضور بیش از ۲۰۰ هزار نفر بازدیدکننده علی‌الخصوص کودکان و نوجوانان به کار خود پایان داد.
به گزارش ایلنا، مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان همدان ضمن قدردانی از حضور چشمگیر شهروندان اظهار داشت: این نمایشگاه با هدف برقراری ارتباط بین تولیدکنندگان، طراحان اسباب­ بازی و ابزارهای آموزشی با مسئولان و دست­ اندرکاران حوزه آموزش برگزار شد، که در این زمینه کار‌شناسان حضوری فعال داشتند.
محمدرضا بیاناتی اظهار داشت: این نمایشگاه که بمدت ۱۰ روز با رویکرود فرهنگی، تفریحی، ورزشی و با هدف ایجاد فضایی جهت افزایش نشاط شهروندان، ایجاد فضایی جهت ارائه محصولات تخصصی، آشنایی خانواده‌ها با محصولات جدید مرتبط با آموزش و اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و… فعالیت داشت.
وی با اشاره به اینکه جمعیت انبوه کودکان به همراه خانواده‌شان از این نمایشگاه بازدید کردند گفت: این بازدید نشان می‌دهد استان همدان به برگزاری این دست از نمایشگاه‌ها نیاز داشته و برای خانواده‌ها نیز برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی جذابیت دارد.
بیاناتی به لزوم تولید اسباب بازی فرهنگی اشاره کرد و گفت: در این نمایشگاه برنامه‌های آموزشی خاصی از جمله آموزش فرهنگ ترفیک ارایه می‌شود که اعتقاد داریم چنانچه کوکان با مفاهیم صحیح آموزشی آشنا شوند نقش به سزایی در ارتقاء فرهنگ ترافیک و شهرنشینی ایفا خواهند کرد.
وی در ادامه تصریح کرد: در بخش کودک و نوجوان شرکت‌های تولید و عرضه کننده محصولات آموزشی و کمک آموزشی، اسباب بازی، بازیهای فکری نرم افزارهای رایانه‌ای، تجهیزات اتاق کودک، مراکز کمک آموزشی، مهدکودک‌ها، تجهیزات ورزشی و بطور کلی فعالان این عرصه حضور داشتند، و همچنین در حاشیه این نمایشگاه برنامه‌های متنوعی از قبیل اجرای جنگ‌های شادی، مسابقه نقاشی، برنامه‌های فرهنگی، آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان و… نیز برگزار شد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان همدان با بیان اینکه: امیدواریم نمایشگاه با توجه به فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌های مناسب صورت گرفته و همچنین همکاری نهادهای مختلف توانسته باشد نتایج مطلوبی را برای قشر عظیم کودک و نوجوان به ارمغان آورده باشد، تصریح کرد: با توجه به نیازهای کودکان و نوجوانان و با حضور بهزیستی شهرستان همدان، کانون پرورشی و فکری کودکان و نوجوانان همدان، اداره کل آموزش و پرورش استان همدان، شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی استان همدان(همیار پلیس) توانستیم محیطی شاد و آموزنده برای کودکان و نوجوانان فراهم آوریم.
شایان ذکر استنمایشگاه بین‌المللی استان همدان در گام بعدی خود برگزاری اولین نمایشگاه را از تاریخ ۲۸ لغایت ۳ اسفندماه در برنامه آتی خود دارد که در تاریخ‌های مذکور همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان و شهروندان گرامی خواهد بود.

اداره کل آموزش و پرورش استان اسباب بازی برق پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی ترافیک خانواده شادی کودکان کودکان و نوجوانان همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر