کد خبر: 139525 A

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:

برپایی ورزش‌های زمستانی از نقاط قوت جشنواره محسوب می‌شود. سال به سال جشنواره وضعیت مطلوبی پیدا کرده و تکمیل شده است و امیدواریم این روند همچنان ادامه‌دار باشد.

ایلنا: برپایی ورزش‌های زمستانی از نقاط قوت جشنواره محسوب می‌شود. سال به سال جشنواره وضعیت مطلوبی پیدا کرده و تکمیل شده است و امیدواریم این روند همچنان ادامه‌دار باشد.
به گزارش ایلنا، سید عبدی افتخاری، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در مراسم افتتاحیه جشنواره زمستانی با اشاره به پتانسیل ورزش‌های زمستانی در همدان گفت: همدان در زمینه یخ‌نوردی، کوهنوردی و اسکی پتانسیل‌های بالایی دارد و هر سال تلاش کردیم تا امکاناتی از جمله پناهگاه برای علاقمندان ایجاد کنیم.
افتخاری با بیان اینکه برگزاری جشنواره می‌تواند فضای پر نشاطی در جامعه ایجاد کند، تصریح کرد: امکانات همدان در زمینه ورزش‌های زمستانی می‌تواند زمینه جذب گردشگر خارجی و داخلی را فراهم کند که تحقق این امر نیازمند توجه و همکاری بین دستگاهی است.
خسرو بیات، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان نیز بر نقش رسانه در فعالیت‌های فرهنگی، اشاره و اظهار کرد: رسانه‌ها نشان داده‌اند که برای شکوفایی استان در کنار مسؤولان قرار دارند و از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنند. رسانه‌ها در این جشنواره نیز همکاری خواهند داشت و نشان می‌دهند که در توسعه استان پیش قدم هستند.

استان همدان اسکی جامعه رسانه فعالیت های فرهنگی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مدیرکل ورزش و جوانان ورزش و جوانان جشنواره همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر