کد خبر: 139807 A

تاکنون نزدیک به ۸۶۱ دستگاه تاکسی فرسوده جهت نوسازی و تبدیل به احسن در شهر همدان شناسایی و منتظر بازشدن سایت نوسازی و ثبت نام خودروهای فرسوده هستند.

ایلنا: تاکنون نزدیک به ۸۶۱ دستگاه تاکسی فرسوده جهت نوسازی و تبدیل به احسن در شهر همدان شناسایی و منتظر بازشدن سایت نوسازی و ثبت نام خودروهای فرسوده هستند.
به گزارش ایلنا، محمود حضرتی، مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی همدان گفت: با اتمام مهلت اجرای طرح نوسازی تاکسی‌های باعمربالای۱۰ سال، تاکسی‌های فرسوده شهر همدان تبدیل به احسن خواهند شد.
ایشان افزود: عدم نوسازی ناوگان که از سال ۱۳۸۹ عملیات نوسازی متوقف شده است به دلیل وضعیت ظاهری و هزینه‌های تحمیلی به لحاظ تعویض اجباری قطعات و استهلاک بالای آنان و همچنین عدم استقبال شهروندان از این خودرو‌ها، مشکلات عدیده‌ای را برای تاکسیداران، شهروندان و سیستم تاکسیرانی به وجودآورده است.
محمود حضرتی در ادامه گفت: مراجعه نکردن صاحبان تاکمدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی همدان گفت: تا کنون نزدیک به ۸۶۱ دستگاه تاکسی فرسوده جهت نوسازی و تبدیل به احسن در شهر همدان شناسایی و منتظر بازشدن سایت نوسازی و ثبت نام خودروهای فرسوده می‌باشند.
محمود حضرتی گفت: با اتمام مهلت اجرای طرح نوسازی تاکسی‌های باعمربالای۱۰ سال، تاکسی‌های فرسوده شهر همدان تبدیل به احسن خواهند شد.
ایشان افزود: عدم نوسازی ناوگان که از سال ۱۳۸۹ عملیات نوسازی متوقف شده است به دلیل وضعیت ظاهری و هزینه‌های تحمیلی به لحاظ تعویض اجباری قطعات و استهلاک بالای آنان و همچنین عدم استقبال شهروندان از این خودرو‌ها
، مشکلات عدیده‌ای را برای تاکسیداران، شهروندان و سیستم تاکسیرانی به وجود آورده است.
محمود حضرتی در ادامه گفت: مراجعه نکردن صاحبان تاکسی‌های فرسوده جهت نوسازی به منزله خروج اتوماتیک
تاکسی‌ها از چرخه حمل و نقل عمومی بوده و طبق اعلام ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور کارت سوخت ایشان باطل می‌شود.
ایشان در پایان با تاکید بر اینکه حضور خودروهای مدل بالا در ناوگان حمل و نقل عمومی علاوه بر مصرف کمتر سوخت، آلودگی زیست محیطی کمتری نیز ایجاد می‌کند خاطر نشان کرد: در تلاش هستیم سطح خدمات رسانی تاکسی‌ها را ارتقاء
داده و به مرور تمام تاکسی‌های فعال را به خودرو‌های با کیفیت و دارای استاندارد روز تبدیل نمائیم
وی ادامه داد: تاکسی‌های فرسوده جهت نوسازی به منزله خروج اتوماتیک تاکسی‌ها از چرخه حمل ونقل عمومی بوده و طبق اعلام ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور کارت سوخت ایشان باطل می‌شود.
ایشان در پایان با تاکید بر اینکه حضور خودروهای مدل بالا در ناوگان حمل ونقل عمومی علاوه بر مصرف کمتر سوخت، آلودگی زیست محیطی کمتری نیز ایجاد می‌کند خاطر نشان کرد: در تلاش هستیم سطح خدمات رسانی تاکسی‌ها را ارتقاء
داده و به مرور تمام تاکسی‌های فعال را به خودرو‌های با کیفیت و دارای استاندارد روز تبدیل نمائیم.

استاندارد تاکسی حمل و نقل حمل و نقل عمومی خدمات رسانی خودرو زیست محیطی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی مشکلات همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر