کد خبر: 150134 A

با هدف شناسایی نقاط قوت و ضعف خدمات دهی به مسافران نوروزی، ۱۵هزار فرم نظر سنجی بین آنان توزیع و به تعدادی از شرکت کنندگان دراین طرح به قید‌قرعه جایزه تعلق خواهد‌گرفت.

با هدف شناسایی نقاط قوت و ضعف خدمات دهی به مسافران نوروزی، ۱۵هزار فرم نظر سنجی بین آنان توزیع و به تعدادی از شرکت کنندگان دراین طرح به قید‌قرعه جایزه تعلق خواهد‌گرفت.

به گزارش ایلنا، رئیس اداره مسافر حمل و نقل و پایانه‌های استان همدان با اعلام این خبر گفت: در راستای طرح تکریم مسافران و آگاهی از نظرات آن‌ها از روند ارائه خدمات در طول سفر و به منظور ارزیابی میزان رضایتمندی آنان از عملکرد شرکت‌های مسافربری و ناوگان‌های تحت پوشش، در نوروز ۹۳،۱۵هزار فرم نظرسنجی در بین مسافران در پایانه‌های مسافربری استان توزیع می‌شود و به تکمیل کنندگان فرم‌ها به قید قرعه جوایزی نیز تعلق خواهد گرفت.

وحید سخائیان هدف از این طرح را سنجش عملکرد شرکت‌ها ومیزان رضایتمندی مسافران نوروزی ازخدمات ارائه شده دانست و اظهارداشت: اطلاع از عملکرد شرکتهای مسافربری و ناوگان تحت پوشش آن‌ها از دیدگاه مسافر، در افزایش کیفی خدمات و بهبود مستمر وضعیت جابجایی مسافرین با ناوگان عمومی تاثیر به سزایی دارد،

وی با اشاره به نمونه سئوالات فرم نظرسنجی گفت: در این فرم تمام موارد مد نظر مسافران از جمله عملکرد راننده، حرکت به موقع وسایل نقلیه، مطلوبیت خدمات حین سفر، وضعیت وسیله نقلیه، توقف برای فریضه نماز، نحوه پذیرایی و توقف برای صرف غذا، نحوه رانندگی و سرعت وسیله نقلیه نیز در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در راستای دریافت نظرات مسافرین نوروزی در مورد نحوه و مطلوبیت ارائه خدمات حمل و نقل جاده‌ای توزیع فرم نظرسنجی مسافران از ۲۵ اسفندماه ۹۲ در پایانه‌های مسافربری استان همدان همزمان با اجرای طرح نوروزی؛ آغاز وتاپایان طرح یعنی ۱۵فروردین ماه ۹۳ ادامه خواهد داشت.

رئیس واحد مسافر این اداره کل بیان داشت: فرمهای نظر سنجی توسط پرسنل ادارات کل، مستقر در پایانه‌های مسافربری مبداْ بین مسافرین منتخب توزیع می‌گردد که پس از تکمیل توسط مسافرین در پایان سفر داخل صندوق پستی انداخته و یا به نمایندگی مستقر در پایانه شهر مقصد تحویل داده خواهد شد.

سخائیان به مشخصات فرم‌ها اشاره کرد و گفت: فرم نظر سنجی دارای کد شناسایی و۱۱ بند مربوط به نظرات مسافرین می‌باشد ودر ذیل فرم نیز مشخصات شهر مبداء و مقصد مسافر، نام شرکت حمل ونقل، زمان شروع و پایان سفر، جنسیت، سطح تحصیلات و هدف از سفر و متوسط تعداد سفر در سال مشخص شده است.

استان همدان پوشش جاده جنسیت حمل و نقل حمل و نقل و پایانه های مسافران مسافران نوروزی نوروز وسیله نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر