کد خبر: 150154 A

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از برگزاری طرح «دست‌های مهربانی» در بیستم اسفندماه خبر داد.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان از برگزاری طرح «دست‌های مهربانی» در بیستم اسفندماه خبر داد.
به گزارش ایلنا از همدان؛ حجت‌الاسلام رضا حاجی زین العابدینی از برگزاری ویژه برنامه «دست‌های مهربانی» در استان همدان خبر داد.

وی عنوان کرد: این برنامه ۲۰ اسفندماه سال جاری در همه شهرستان‌های استان با عنوان اهدای هدیه به افراد نیازمند، دانش‌آموزان بی‌بضاعت، دانش‌آموزان بی‌سرپرست و دانش‌آموزان بد سرپرست برگزار می‌شود.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: اداره اوقاف و امور خیریه برای اجرای این برنامه با کمیته امداد امام خمینی، صدا و سیما، آموزش و پرورش هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: در طرح «دست‌های مهربانی» در مجموع ۸۳۳ میلیون ریال در سطح استان برای هفت شهرستان هزینه می‌شود.

حجت الاسلام حاجی زین العابدینی یادآور شد: در اجرای این طرح در ملایر ۵۰ میلیون تومان، نهاوند ۲ میلیون تومان، اسدآباد یک میلیون تومان، کبودراهنگ ۸ میلیون تومان، تویسرکان ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، شهرستان بهار ۵ میلیون تومان هزینه و در شهرستان همدان ۵۰۰ بسته سبد کالا توزیع می‌شود.

وی بر برگزاری طرح «دست‌های مهربانی» در تمام شهرستانی تأکید کرد و اذعان داشت: برنامه متمرکز این طرح در شهرستان ملایر در روز ۲۰ اسفندماه با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان برگزار می‌شود.

آموزش و پرورش اداره اوقاف و امور استان همدان اوقاف و امور خیریه دانش آموزان صدا و سیما کمیته امداد امام خمینی برگزاری همدان مهربانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر