کد خبر: 150159 A

رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان:

رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان بر تلاش برای فراهم کردن بستر امکانات و تسهیلات جهت حضور سرمایه‌گذاران در شهر تأکید کرد.

رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان بر تلاش برای فراهم کردن بستر امکانات و تسهیلات جهت حضور سرمایه‌گذاران در شهر تأکید کرد.

به گزارش ایلنا از همدان، علی رضایی در جلسه کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان با بیان این مطلب افزود: حقوق شهروندان در امر جذب و حمایت سرمایه‌گذاران نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

رضایی با اشاره به ظرفیت و پتانسیل‌های مناطق مختلف شهر همدان در امر سرمایه‌گذاری اضافه کرد: بلوار آیت‌ا… نجفی از جمله نقاطی است که می‌تواند زمینه‌ساز موفقیت سرمایه‌گذاران باشد.

سید احمد حسنی‌حلم عضو شورای اسلامی شهر همدان نیز در این جلسه با بیان اینکه جای کمیسیون سرمایه‌گذاری و گردشگری در شورای اسلامی دور سوم خالی بود، افزود: این کمیسیون یکی از فعال‌ترین کمیسیون‌های شورای چهارم است که فعالیت و پیگیریهای آن در خصوص رسیدگی به مشکلات سرمایه گذاران قابل توجه است.

حسنی‌حلم با بیان اینکه شورا در حمایت سرمایه‌گذاران حقوق شهروندان را نیز رعایت می‌کند، اظهار کرد: سرمایه‌گذاران باید برای ارائه طرح‌های خود به صورت شفاف تمامی موارد پروژه مورد نظر را مشخص کنند.

علی رحیمی‌فر عضو دیگر شورای اسلامی شهر همدان در این جلسه تأکید کرد: لازم است از اجرای طرح‌های پیشنهادی سرمایه‌گذاران در مناطق محروم شهر حمایت شود، چرا که این امر در زدودن چهره محرومیت از این مناطق بسیار مؤثر است.

رحیمی‌فر با اشاره به ارائه طرح‌های سرمایه‌گذاری به شورای اسلامی شهر همدان تأکید کرد: همچنین باید برای بررسی تعدادی از این طرح‌ها کمیته‌ تخصصی جهت پیگیری مسائل تشکیل شود.

اقتصاد حقوق سرمایه گذاران سرمایه گذاری شورای اسلامی شورای اسلامی شهر عضو شورای اسلامی شهر گردشگری مشکلات همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر