کد خبر: 156849 A

کتاب «سفیران نور» را حسن نایبی صفا با همکاری لیلا مصباحی طاهری گردآوری و تدوین کرده و انتشارت فراگیر هگمتانه آن را در ۲۸۵ صفحه و در قطع وزیری چاپ می‌کند.

سرهنگ پاسدار سید علی مساواتی، مدیر امور تحقیقات و پژوهش اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان گفت: نشر آثار دوران دفاع مقدس بدون شک یکی از بهترین روش‌ها برای ترویج فرهنگ ایثار به شمار می‌رود.
به گزارش خبرگزاری ایلنا از همدان، وی در ادامه افزود: کتاب «سفیران نور» را حسن نایبی صفا با همکاری لیلا مصباحی طاهری گردآوری و تدوین کرده و انتشارت فراگیر هگمتانه آن را در ۲۸۵ صفحه و در قطع وزیری چاپ می‌کند.
مساواتی از چاپ این کتاب تا پایان سال جاری خبر داد و اظهار داشت: «سفیران نور» دهمین اثر تالیفی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان است.
مدیر امور تحقیقات و پژوهش اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان هم چنین خاطر نشان کرد: کتاب «سفیران نور» به بررسی نقش روحانیت استان همدان در دوران حماسهٔ هشت ساله می‌پردازد و شامل زندگی نامه و بخشی از وصیت نامهٔ شهدای روحانی و هم چنین بیان خاطرات همرزمان این قشر از شهدای گرانقدر است.
وی در پایان هدف از چاپ این کتاب را اشاعهٔ فرهنگ غنی دفاع مقدس دانست و تصریح کرد: امروز ادامه دادن راه شهدا به عنوان یک وظیفه تلقی می‌شود و همه باید برای ترویج و اشاعهٔ فرهنگ استقامت و از خودگذشتگی تلاش کنیم.

آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان ترویج فرهنگ دفاع مقدس دوران دفاع مقدس چاپ همدان نور روحانیت سفیران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر