کد خبر: 162756 A

مدیر امور ادبیات و انتشارات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس همدان عنوان کرد:

در این نشست که در سالن جلسات باغ موزه دفاع مقدس استان و با حضور جمعی فعالان و نویسندگان حوزه دفاع مقدس برگزار شد کتاب «سه تکه ابر سه برادر» مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

مدیر امور ادبیات و انتشارات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: اولین جلسه نقد و بررسی کتب دفاع مقدس در سال ۹۳ برگزار شد.
به گزارش ایلنا از همدان، غلام رضا سلیمانی افزود: در این نشست که در سالن جلسات باغ موزه دفاع مقدس استان و با حضور جمعی فعالان و نویسندگان حوزه دفاع مقدس برگزار شد کتاب «سه تکه ابر سه برادر» مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
وی در ادامه اضافه کرد: کتاب «سه تکه ابر سه برادر» حاصل گردآوری خاطرات برگزیدهٔ سومین جشنواره خاطره نویسی استان همدان بوده و در اسفند ماه سال گذشته هم زمان با مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره خاطره نویسی دفاع مقدس در همدان رونمایی شد.
سلیمانی هم چنین خاطر نشان کرد: این اثر توسط بهناز ضرابی‌زاده و با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و همچنین حمایت‌های سازمان هنری و ادبیات دفاع مقدس در ۳۲۳ صفحهٔ رقعی تهیه و گردآوری شده و با بیش از ۸۲ خاطره مورد بازنویسی قرار گرفته شده است.
مدیر امور ادبیات و انتشارات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تصریح کرد: چاپ خاطرات دوران هشت سال دفاع مقدس یکی از مناسب‌ترین و بهرتین راه‌ها برای ترویج فرهنگ ایثار به شمار می‌رود.
وی با بیان اینکه فراخوان پنجمین جشنواره خاطره نویسی دفاع مقدس در استان نیز اعلام شده است اظهار داشت: علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا پایان دی ماه سال جاری به دبیرخانه دائمی جشنواره به نشانی همدان، بلوار بعثت ما بین خیابان‌های هنرستان و شکریه اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ارسال و یا با شماره‌های ۸۲۷۹۰۰۰ و ۸۲۵۶۶۳۶ تماس حاصل فرمایند.
رضا سلیمانی در پایان گفت: علاقمندان هم چنین می‌توانند آثار و خاطرات خود را از طریق پست الکترونیکی این اداره کل به نشانی sajed. hamedan @ gmail. com ارسال کنند.

آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ادبیات استان همدان بنیاد شهید و امور ایثارگران ترویج فرهنگ دفاع مقدس دی ماه موزه هشت سال دفاع مقدس همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر