کد خبر: 202607 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان:

تعاونی‌ها به عنوان یکی از پایه‌های اقتصاد مقاومتی، دارای ویژگی‌ها و شرایطی هستند که در شرایط مقاومتی امروز جامعه می‌توانند بسیار کارآمد باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان با تبریک هفته تعاون به تلاشگران این عرصه گفت: تعاون، همیاری، همکاری، تقویت روح تفکر و مشارکت جمعی ابزارهای مناسب در حرکت به سمت برقراری عدالت و توسعه همه جانبه محسوب می شود.

به گزارش ایلنا از همدان، مسعود اقلامی گفت: ساختار و اهداف تعاونی ها آن ها را مجبور می کنند تا به طور متفاوتی در اجتماعشان نسبت به ساختارهای دیگر سازمان ها رفتار کنند.

وی گفت: تعاونی‌ها روشی را ارائه می کنند تا یک گروه از افرادی که منابع محدودشان را تجمیع می کنند بتوانند انبوه قابل توجهی از سرمایه بدست بیاورند.

وی اظهارداشت: تعاونی ها مردم، منابع و سرمایه را ترکیب می کنند تا بتوانند آنها را به واحدهای بزرگتر، پایدارتر و به لحاظ اقتصادی رقابتی تر تبدیل کنند.

اقلامی گفت: تعاونی ها ابزار توسعه ای هستند و لذا باید توانمند سازی اجتماعی و اهداف اقتصادی را توامان دنبال کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: شرکت تعاونی فاران شیمی شهرستان تویسرکان، شرکت تعاونی میکرونیزه غرب شهرستان کبودرآهنگ و شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان همدان به عنوان تعاونی های برتر ملی و همچنین در بخش تعاونی های بخش تداوم برتری، شرکت تعاونی توزیع کارکنان سیمان هگمتان رزن و شرکت تعاونی مصرف فرهنگیان ملایر رتبه برتر راازآن خود کردند.

وی گفت: شرکت تعاونی گل انار شهرستان بهار و شرکت تعاونی‌های دهیاری بخش مرکزی شهرستان فامنین دربخش تعاونی‌های بخش ویژه معرفی شدند.

استان همدان اقتصاد مقاومتی جامعه سرمایه سیمان شیمی کار و رفاه اجتماعی شرکت تعاون تعاونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر