کد خبر: 202627 A

سرپرست پلیس فتا در فرماندهی انتظامی استان همدان:

عامل برداشت‌های مکرر از حساب شهروند همدانی شناسایی و دستگیر شد.

سرپرست پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان همدان از شناسایی و دستگیری عامل برداشت های مکرر از حساب شهروند همدانی خبرداد.

به گزارش ایلنا از همدان، سرهنگ امینی گفت: پیرو مراجعه و ارائه شکایت یکی از شهروندان همدانی مبنی بر برداشت های مکرر و غیر مجاز اینترنتی از حساب بانکی وی، موضوع ضمن تشکیل پرونده در دستور کار کارشناسان پلیس فتا فا. ا. همدان قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به اظهارات شاکی وتحقیقات انجام شده مشخص شد، عامل یا عاملین برداشت با شگرد برداشت مکرر مبالغ اندک در بازه های زمانی مختلف سعی در پنهان نگاه داشتن این عمل خود کرده اند.

سرهنگ امینی در ادامه گفت: با پیگیری و انجام اقدامات فنی توسط ماموران پلیس فتای استان، فرد جوانی شناسایی و با دستور مقام قضایی دستگیر شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: در بازجویی فنی صورت گرفته، متهم پس از مواجهه با دلایل ومدارک به بزه ارتکابی اقرار کرد و به همراه پرونده به دادسرای عمومی و انقلاب همدان فرستاده شد.

سرپرست پلیس فتا همدان در پایان خاطر نشان کرد: برداشت مبالغ اندک ترفندی است که سارقین بدلیل مطلع نشدن اغلب افراد به کار می برند لذا به شهروندان توصیه می شود، مراقب صفحات جعلی درگاه های بانکی(فیشینگ) بوده واز طریق سرویس پیامک حساب بانکی ویا از طرق دیگر نسبت به کلیه تراکنش های حساب خود اشرافیت داشته باشند.

انقلاب پیامک شناسایی و دستگیر شهروند فتا فرماندهی انتظامی استان ماموران پلیس همدان اندک مکرر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر