کد خبر: 205240 A

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان همدان عنوان کرد؛

اداره کل فنی و حرفه‌ای استان همدان، مدال‌های رنگارنگی را توسط تیم اعزامی در پانزدهمین مسابقات ملی مهارت کسب کرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان همدان علیرضا مهرابی با اعلام این خبر گفت: تیم اعزامی مهارت‌آموزان استان همدان در مرحله کشوری پانزدهمین دوره از مسابقات ملی مهارت یک مدال طلا، دو مدال نقره، یک مدال برنز و ۶ دیپلم افتخار این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

به گزارش ایلنا از همدان، مهرابی ادامه داد: سجاد خدابنده در رشته آجرچینی مدال طلا، وحید حیدری در رشته اتصالات و محمد امیری در رشته کنده کاری روی چوب مدال نقره، محمدرضا عبدالمالکی در رشته کاشیکاری دیوار و کف مدال برنز را کسب کرند.

وی گفت: همچنین محمدمهدی غلامی در رشته الکترونیک، پوریا موسوی در رشته فناوری اتومبیل، حسن اسدی تشویق و حامد حجتی در رشته رباتیک، رضا زائری بهروز در رشته تاسیسات الکتریکی و زینب خدا بنده لو در رشته کارور Word دیپلم افتخار کسب کردند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای هدف از برگزاری مسابقات ملی مهارت را کشف استعدادهای حرفه‌ای جوانان و ایجاد فرصت برای خلاقیت جوانان دانست. وی ارتقای فرهنگ مهارت‌آموزی را از دیگر اهداف دانست و گفت: نفرات بر‌تر این دوره از مسابقات و مسابقات سال آینده پس از حضور در اردوهای آمادگی به مسابقات بین‌المللی مهارت که اعزام می‌شوند.

مهرابی در پایان سخنانش افزود: مسابقات بین‌المللی مهارت در سال ۲۰۱۵ میلادی در کشور برزیل برگزار می‌شود.

استان همدان الکترونیک برزیل خلاقیت دیپلم زینب فناوری فنی و حرفه ای مدال طلا مسابقات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر