کد خبر: 205258 A

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر خبر داد:

بهره‌مندی هزار و ۷۰۰ دانش آموز و دانشجوی ملایری از طرح مهر تحصیلی همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید توسط اداره اوقاف و امور خیریه ملایر انجام می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر از بهره‌مندی هزار و ۷۰۰ دانش آموز و دانشجوی ملایری از طرح مهر تحصیلی همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید توسط اداره اوقاف و امور خیریه ملایر خبر داد.

به گزارش ایلنا از همدان، حجت‌الاسلام مرتضی عزیزی اظهار داشت: جلسه مهر تحصیلی با حضور نمایندگان، سازمان بهزیستی شهرستان، کمیته امداد، حوزه علمیه، آموزش و پرورش و دانشگاه‌‌های ملایر برگزار شد.

وی عنوان کرد: در راستای کمک هزینه تحصیلی به دانش ‌آموزان و دانشجویان نیازمند از محل اجرای نیت واقف بزرگ ملایر مرحوم سیف الدوله طرح مهر تحصیلی برای دومین سال در ملایر اجرا می‌‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر تصریح کرد: این طرح همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید اجرا می‌‌شود و دانش ‌آموزان، دانشجویان و طلاب نیازمند از ۲۰ شهریور با داشتن معرفی نامه از نهاد یا دانشگاه مورد نظر از مزایای طرح مهر تحصیلی بهره‌مند خواهند شد.

وی عنوان کرد: بر اساس برنامه‌‌ریزی‌های انجام شده و تصمیمات مقرر در جلسه مهر تحصیلی، امسال یک هزار و ۷۰۰ دانشجو و دانش آموز از مزایای مهر تحصیلی ملایر که توسط اداره اوقاف و امور خیریه انجام می‌‌شود بهره‌مند می‌‌شوند.

عزیزی از تهیه یک هزار و ۲۰۰ بسته لوازم و التحریر در قالب این طرح خبر داد و گفت: برای اجرای این ۱۱۰ میلیون تومان اعتبار از محل نیات واقف در نظر گرفته شده است.

وی اظهار داشت: سال گذشته نیز مبلغ ۸۰ میلیون تومان اعتبار در قالب این طرح به یک هزار و ۶۱۲ دانش آموز نیازمند در قالب لوازم التحریر و هزینه خرید کتاب اهدا شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر گفت: همچنین کمک ‌های اوقاف سال گذشته به دانشجویان و طلاب نیازمند نیز ۳۸ میلیون تومان بوده است.

آموزش و پرورش اداره اوقاف و امور بهزیستی حوزه علمیه دانش آموز دانش آموزان دانش آموزان و دانشجویان دانشجو کمیته امداد تحصیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر