کد خبر: 205402 A

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان:

دشمن‌شناسی و استکبارستیزی از ضروریات امروز جامعه است و باید دشمن اصلی و فرعی خود را شناخته و با بالا بردن سطح آگاهی جوامع جهان اسلام، آنها را متوجه خطرات دشمن اصلی کنیم.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان سردار غلامعلی ابوحمزه با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس و اجرای ۱۱۰ عنوان برنامه در این هفته اظهار کرد: رژه نیروهای مسلح در روز ۳۱ شهریورماه امسال با یگان‌های نمونه ارتش، سپاه و بسیج، دیدار با نماینده ولی فقیه، برگزاری نمایشگاه دفاع مقدس، افتتاح نمایشگاه پزشکی جنگ و نواختن زنگ مقاومت در مدارس از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس به شمار می‌‎رود.

به گزارش ایلنا از همدان، وی افزود: نیروهای مسلح به عنوان بازوان ولایت در راستای فرمایشات ایشان حرکت کرده و با توجه به این امر روز دوم از هفته دفاع مقدس با عنوان «سربازان، جوانان و علم و فناوری» نام‌گذاری شده است.

ابوحمزه با بیان اینکه جوانان نقش کلیدی در آینده کشور دارند، گفت: نگاه سپاه به سربازان و جوانان نگاه مقام معظم رهبری است که فرمودند این نسل نه تنها عقب نیستند بلکه در برخی جهات از نسل‌های قبل نیز جلو‌تر هستند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان گفت: روز سوم نیز با عنوان «دفاع همه‌جانبه، بصیرت و مدیریت جهادی» نام‌گذاری شده است، تصریح کرد: مدیریت جهادی به معنای علم، ابتکار، خلاقیت و نوآوری است که از نکات کلیدی هشت سال دفاع مقدس بود و باید در دستور کار مدیران امروز قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اجرای امر به معروف و نهی از منکر در سطح استان، رویکرد سپاه و بسیج در این عرصه را فرهنگسازی امر تذکر لسانی دانست و افزود: ۸۰ تا ۸۵ درصد کار ما تمرکز بر تذکر لسانی است و ۱۰ تا ۱۵ درصد آن مقابله با افرادی است که نسبت به این فریضه مقاومت نشان می‌دهند.

وی با اشاره به جمع‌آوری ۲ هزار و ۱۰۰ عدد تجهیزات ماهواره در سطح استان ابراز کرد: این تعداد ماهواره بعد از اجرای طرح تبیینی «دجال‌واره» و بیان آسیب‌های ناشی از استفاده این وسیله، به صورت داوطلبانه توسط خود مردم تحویل داده شد.

ابوحمزه از دستگیری یکی از عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد دارویی مخدر در سطح شهرستان همدان خبر داد و گفت: این فرد اقدام به توزیع متادون و ترامادون در بین مردم می‌کرد.

امر به معروف و نهی از منکر بسیج تهیه و توزیع مواد جامعه جهان اسلام دفاع مقدس ماهواره مقام معظم رهبری نیروهای مسلح هشت سال دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر