کد خبر: 207284 A

مدیرعامل هلال‌احمر همدان خبر داد:

با توجه به تقارن هفته دفاع مقدس و هفته ازدواج جوانان، همایش جوان و ایثار در همدان برگزار می‌شود.

مدیرعامل هلال‌احمر همدان با اشاره به گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، نقش امدادگران را در امداد‌رسانی به رزمندگان اسلام و حمایت روانی از آن‌ها در جبهه‌ها، بسیار تأثیر‌گذار دانست.

به گزارش ایلنا از همدان، بهروز کارخانه‌ای با بیان اینکه جمعیت هلال‌احمر استان همدان ۱۳ شهید امدادگر دارد، اظهار کرد: این جمعیت «یادواره شهدای امدادگر» خود را در هفته دفاع مقدس برگزار می‌کند.

کارخانه‌ای در ادامه از فعالیت واحد‌های جوانان در شعب ۹گانه این جمعیت در سراسر استان و عضویت افتخاری جوانان ۱۸ تا ۲۹ ساله در این واحد‌ها سخن گفت و افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در میان نسل جوان در کنار انعکاس جلوه‌های نوع‌دوستی رزمندگان، در دستور کار واحد‌های امور جوانان قرار دارد.

وی همچنین با اشاره به فرارسیدن سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س)، بر لزوم الگوسازی برای جوانان و ترویج ازدواج آسان، ساده و پایدار تأکید کرد و در همین زمینه از برگزاری همایش «جوان و ایثار» طی روز‌های آینده در محل جمعیت هلال‌احمر استان همدان خبر داد.

ازدواج جمعیت هلال احمر استان حضرت علی حضرت فاطمه دفاع مقدس شهدای هشت سال دفاع فرهنگ ایثار و شهادت نسل جوان هلال احمر همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر