کد خبر: 208717 A

مدیرکل هنرهای نمایشی و دبیر بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک ونوجوان همدان به دیدار وزیر آموزش و پرورش رفتند.

پیام دهکردی ضمن اعلام گزارش اجمالی از روند برگزاری این دوره از جشنواره، جایگاه تئاتر کودک و نوجوان را پر اهمیت دانست و به تعامل و همکاری جدی جشنواره با ادارات کل آموزش و پرورش سراسر کشور تأکید کرد.

به گزارش ایلنا از همدان؛ وی به طراحی و برنامه‌ریزی مدون برای تئاتر دانش‌آموزی در این دوره از جشنواره اشاره کرد و گفت: توجه و احترام به تئاتر دانش‌آموزی، تعامل با داوران بخش‌های مختلف جشنواره سراسری تئاتر دانش‌آموزی و برنامه‌ریزی برای به وجود آمدن انگیزه به منظور حضور گروه‌های برتر دانش‌آموزی در جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان به عنوان یک چشم‌انداز جدی برای ارائه آثار به این جشنواره است.

همچنین وی از وزیر آموزش و پرورش به منظور حمایت‌های مادی و معنوی در بخش دانش‌آموزی جشنواره درخواست یاری کرد.
علی‌اصغر فانی با تأکید بر نگاه زیرساختی و پژوهش محور، تشکیل جدی کارگروه در حوزه تئاتر دانش‌آموزی و برپایی جلسات هم‌اندیشی برای تقویت این حوزه برای رسیدن به یک برنامه طولانی مدت و الگومند را از وظایف ستاد برگزاری جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان دانست.

در ادامه قرار بر این شد گزارش کاملی از بخش‌های مختلف، برنامه‌های اجرایی و سوابق جشنواره تئاتر کودک و نوجوان برای بررسی و کسب اطلاعات بیشتر درخصوص فعالیت‌های علمی، آموزشی و پژوهشی هنرمندان تئاتر کودک و نوجوان در اختیار وزارت آموزش و پرورش قرار گیرد.

این جلسه به مدت سه ساعت به طول انجامید و در پایان از سوی دبیر جشنواره به منظور حضور مسئولین وزارت آموزش و پرورش در بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان دعوت رسمی به عمل آمد.

آموزش و پرورش تئاتر جشنواره بین المللی کودک و نوجوان مادی و معنوی وزارت آموزش و پرورش وزیر آموزش و پرورش مدیرکل جشنواره دبیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر