کد خبر: 211426 A

گلایه دهکردی از شهرداری همدان؛

جای خالی شهرداری همدان در جشنواره بیست و یکم احساس می‌شود در حالی که شهرداری می‌تواند نقش مهمی را ایفا کند.

دبیر بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه همدانی‌ها در مهمان نوازی زبانزد هستند، گفت: جشنواره تئاتر یک جشنواره ملی است و جای خالی شهرداری بسیار احساس می‌شود.

به گزارش ایلنا از همدان؛ پیام دهکردی گفت: جشنواره تئاتر کودک و نوجوان متعلق به ایران و همه جریانهاست. همه ارگان‌ها بسیج شوند تا جشنواره کم نظیری داشته باشیم.

دهکردی با تأکید بر اینکه امسال سال فرهنگ است، افزود: با حکم جهادی که از سوی مقام معظم رهبری در نامگذاری امسال به عنوان سال فرهنگ صورت گرفت، باید مدیریت جهادی را به کار گرفت و به شعار لسانی بسنده نکرد.

دبیر بیست و یکمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان اظهار کرد: اگر در سالهای گذشته شهرداری حضور پررنگی نداشت امسال باید به حرمت نامگذاری سال به عنوان فرهنگ این گونه نبود و به صورت جهادی کار کرد.

دبیر بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با بیان اینکه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان سرمایه درخشانی در همدان است، افزود: در بازدیدهایی که از سطح شهر داشتم اداره کل فرهنگ و ارشاد عملکرد ارزشمندی در امر تبلیغات داشته است و اطلاع رسانی خوبی را به شهروندان انجام شده است.

دهکردی رقم اعتبار جشنواره را ۴۴۵ میلیون تومان عنوان کرد و تأکید کرد: با توجه به عدم همکاری شهرداری و اعتبار ناچیز جشنواره اجرای این رویداد فرهنگی چیزی شبیه به معجزه است.

او با اشاره به اینکه تئاتر بسیار مظلوم واقع شده است گفت: تئاتر در جلوگیری از آسیب های اجتماعی و بزه در جامعه نیز نقش بسیار موثری می‌تواند داشته باشد.

آسیب های اجتماعی ایران بسیج تئاتر تبلیغات جامعه شهرداری فرهنگ و ارشاد کودک و نوجوان مقام معظم رهبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر