کد خبر: 212317 A

نماینده مردم ملایر در مجلس عنوان کرد:

برگزاری این جشنواره در آینده باعثجذب توریست و توسعه صنعت گردشگری همدان خواهد بود

نماینده مردم ملایر در مجلس با بیان اینکه برگزاری جشنواره کودک و نوجوان در همدان عامل شناخت بیشتر آداب و رسوم و فرهنگ مردم استان خواهد شد، گفت: برگزاری این جشنواره در آینده باعثجذب توریست و توسعه صنعت گردشگری همدان خواهد بود.

به گزارش ایلنا از همدان؛ علی‌نعمت چهاردولی با بیان اینکه امروزه در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن باید ابزاری فرهنگی داشته باشیم، اظهار کرد: هنر بهترین ابزار مقابله با تهاجم غرب است.

وی هنرمندان را سربازان خط مقدم مقابله با جنگ نرم دشمن برشمرد و گفت: با بها دادن به هنرمندان و استفاده از تولیدات هنری و ساخت برنامه‌های منطبق با فرهنگ اسلامی ایرانی، باید راه را بر دشمن ببندیم.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جای خوشحالی است که به مدت چند سال، یک جشنواره‌ بین‌المللی در این استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به‌ ظرفیت‌های بالای هنری استان گفت: برگزاری این جشنواره در استان همدان در دوره‌های گذشته سبب پیشرفت‌های هنری و معرفی بیشتر این استان به سایر نقاط کشور و سایر کشورهای شرکت‌کننده در جشنواره شده است.

چهاردولی با بیان اینکه برگزاری جشنواره بیست و یکم در همدان عامل شناخت بیشتر آداب و رسوم و فرهنگ مردم همدان به سایر نقاط خواهد شد، تصریح کرد: بی‌شک برگزاری این جشنواره در آینده باعثجذب توریست و توسعه صنعت گردشگری همدان خواهد بود.

وی افزود: از سوی دیگر این جشنواره باعثمی‌شود تا توانمندی‌های هنرمندان استان همدان در زمینه تئاتر معرفی شود.

نماینده مردم ملایر در مجلس استفاده از برنامه‌های جشنواره را حق همه شهرستان‌های استان عنوان کرد و گفت: شایسته است همه شهرستان‌های استان از برنامه‌های جشنواره بین‌المللی بهره‌مند شوند.

وی افزود: با توجه به اینکه ملایر دومین شهر استان همدان است، این شهرستان از نظر استعدادهای هنری و برخورداری از سالن‌های مناسب ظرفیت بالایی دارد و باید از این ظرفیت در جشنواره بین‌المللی استفاده شود.

وی بر حمایت از هنرمندان در زمینه تئاتر تاکید کرد و گفت: همه چیز در هنر نهفته است و اگر بتوانیم از ظرفیت‌های هنری استفاده کنیم بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی حل خواهد شد.

آسیب های اجتماعی استان همدان تئاتر جشنواره بین المللی جنگ صنعت کودک و نوجوان گردشگری مجلس شورای اسلامی مقابله با تهاجم فرهنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر