کد خبر: 212318 A

براساس بررسی آثار ارسال شده به جشنواره بیست و یکم، عکس‌های ۵ عکاس کاندیدای بخش مسابقه این دوره از جشنواره شدند.

دبیر مسابقه عکس بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با اشاره به معرفی نامزدهای مسابقه عکس جشنواره اظهار کرد: در نخستین دوره مسابقه عکس جشنواره تئاتر کودک و نوجوان ۲۶ عکاس با ارسال ۱۱۱ قطعه عکس از ۳۴ نمایش به دبیرخانه عکس در این رقابت شرکت کردند.
به گزارش ایلنا از همدان، سیامک زمردی مطلق افزود: هیئت داوران این بخش سیف الله صمدیان، رضا معطریان و عباس کوثری بودند که پس از بررسی آثار رسیده ۲۰ عکس از ۱۵ عکاس و ۱۶ نمایش انتخاب شد و پنج عکاس کاندیدای این بخش را معرفی کردند.

دبیر مسابقه عکس بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان تصریح کرد: بیتا دهقان با نمایش نیم وجبی، ساناز ساناز دریایی با نمایش قندک، سمانه جویا با نمایش ماندولین و اشک های جادویی، پریناز آل آقا با نمایش افسانه ماه و خورشید و حسن طاهری با نمایش گروفالو از عکاسانی هستند که برای دریافت جایزه بخش مسابقه کاندید شدند و در پایان سه عکس به عنوان آثار برتر انتخاب می شوند.

وی با انتقاد از عدم استقبال عکاسان حرفه ای از تئاتر کودک و نوجوان گفت: نمایشگاه عکس و پوستر بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان نیز در مجتمع بوعلی سینای همدان برپا شده است.

تئاتر جشنواره بین المللی رقابت کودک و نوجوان معرفی مسابقه بیست عکس جشنواره نمایش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر