کد خبر: 213484 A

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان خبر داد:

سرقت تجهیزات و تأسیسات شرکت در سال‌های اخیر روند کاهشی داشته است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق همدان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با سردار حاجی‌محمد مهدیان نسب فرمانده انتظامی استان همدان دیدار کردند.

به گزارش ایلنا از همدان؛ در این مراسم سرهنگ رضا زارعی رئیس پلیس آگاهی همدان، سرهنگ علی‌اصغر خرمرویی جانشین فرماندهی انتظامی استان و سرهنگ رسول مرادی فرمانده انتظامی شهرستان همدان نیز حضور داشتند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در این دیدار با تبریک هفته انتظامی به جان‌برکفان این نیرو اظهار کرد: امنیت و آسایش بزرگترین نعمت است که این مهم به برکت انقلاب اسلامی و نیروهای نظامی و انتظامی در ایران اسلامی حاکم است.

حاجی‌رضا تیموری با اشاره به خدمات متقابل نیروی انتظامی و شرکت توزیع نیروی برق استان افزود: برق پایدار یکی از ارکان مهم امنیت در جامعه به شمار می‌رود.

وی تصریح کرد: سرقت تجهیزات و تأسیسات الکتریکی یکی از مشکلات صنعت برق محسوب می‌شود که در این زمینه نیازمند یاری بیشتر نیروی انتظامی و دستگاه قضائی هستیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با تأکید بر اهمیت تأمین برق پایدار خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی استان در راستای جلوگیری از سرقت سیم‌ها، تجهیزات و تأسیسات الکتریکی شرکت توزیع برق و اطلاع‌رسانی به مردم برنامه‌های خوبی را اجرایی کرده است.

وی با اشاره به تعامل و همکاری خوب نیروی انتظامی با شرکت توزیع نیروی برق استان گفت: با توجه به این امر سرقت تجهیزات و تأسیسات شرکت در سال‌های اخیر روند کاهشی داشته است.

فرمانده انتظامی استان همدان نیز در ادامه با اشاره به روند کاهشی سرقت‌ تأسیسات و تجهیزات برق در نیمه نخست امسال اظهار کرد: ایجاد امنیت برای مردم از اولویت‌های نیروی انتظامی است.

حاجی‌محمد مهدیان نسب با اشاره به سرقت سیم و شبکه‌های برق اظهار کرد: این امر با توجه به تدابیر شرکت توزیع نیروی برق استان و تبدیل سیم‌ها به کابل خودنگهدار و برگزاری گشت‌های مشترک با نیروی انتظامی از کاهش چشمگیری برخوردار بوده است.

وی در پایان بر تداوم همکاری و تعامل بین نیروی انتظامی و شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در راستای خدمات‌رسانی مطلوب به مردم تأکید کرد.

استان همدان ایران اسلامی برق رئیس پلیس سرقت فرمانده انتظامی استان فرمانده انتظامی شهرستان مشکلات نیروی انتظامی همکاری و تعامل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر