کد خبر: 222533 A

رئیس نظام مهندسی ساختمان همدان:

آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان برای ۲۷۸۳ داوطلب در روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۲ و ۲۳ آبان‌ماه در همدان برگزار می‌شود.

آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان برای ۲۷۸۳ داوطلب در روزهای پنج شنبه و جمعه ۲۲ و ۲۳ آبان‌ماه در همدان برگزار می‌شود.

رئیس نظام مهندسی ساختمان همدان گفت: آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماری تجربی در رشته‌های هفت‌گانه مهندسی شامل عمران، معماری، برق، مکانیک، شهرسازی، ترافیک، نقشه‌برداری برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از همدان؛ امیر متینی فرد تصریح کرد: ۲۲۳۷ مرد و ۴۵۶ زن برای شرکت در آزمون ثبت نام کرده‌اند و طی روزهای پنج شنبه و جمعه هفته جاری برای ورود به حرفه مهندسی و دریافت پروانه اشتغال با یکدیگر رقابت می‌کنند.

رئیس نظام مهندسی ساختمان همدان به رشته تحصیلی داوطلبان نیز اشاره کرد و گفت: فارغ التحصیلان هفته رشته اصلی عمران، معماری، تاسیسات مکانیکی، تاسیسات برقی، شهرسازی، نقشه برداری و ترافیک در بخش‌های طراحی، نظارت و اجرا آزمون می‌دهند.

متینی فرد به شرایط حضور در جلسه آزمون نیز اشاره و اظهار کرد: همراه داشتن کارت عضویت و کارت ورود به جلسه برای داوطلبان الزامی است، داوطلبان می‌توانند کارت ورود به آزمون را از تاریخ از طریق سایت دفتر امور مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی به نشانی www. inbr. ir دریافت کنند.
وی افزود: ‌ محل برگزاری آزمون‌ها برای مهندسان، کاردان‌ها و معماران تجربی در ر دانشگاه آزاد اسلامی واقع در شهرک شهید مدنی(حسن‌آباد) برگزار می‌شود.

رئیس نظام مهندسی همدان با بیان اینکه داوطلبان باید یک ساعت قبل از آزمون در محل برگزاری حضور داشته باشند، گفت: آزمون به صورت کتاب باز برگزار شده و شرکت‌کنندگانی که حد نصاب تعیین شده در داخل دفترچه‌ها را کسب کنند قبول می‌شوند.

متینی فرد در پایان از تلاش‌های بی‌دریغ اداره کل راه و شهرسازی استان همدان برای برگزاری این آزمون‌ها تجلیل کرد.

اشتغال برق ترافیک دانشگاه آزاد اسلامی راه و شهرسازی استان رقابت معماری مکانیک وزارت راه و شهرسازی آزمون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر