کد خبر: 241643 A

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رزن خبر داد:

در۹ماهه سال جاری ۱۷۲هزار و ۲۵۳ نفر ساعت آموزش مهارتی در قالب ۳۹ دوره در شهرستان رزن برگزار شد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رزن گفت: در۹ماهه سال جاری ۱۷۲هزار و ۲۵۳ نفر - ساعت آموزش مهارتی در قالب ۳۹ دوره در این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان فنی و حرفه ای؛ ابراهیم اکبری کنعان با اشاره به وجود ۱۷ کارگاه آموزش فنی و حرفه‌ای در این شهرستان اظهار داشت: این آموزشها در بخشهای ثابت وسیار شهری، روستایی، پادگان، زندان، استادشاگردی، صنایع و صنوف آموزش داده شده‌اند.

وی افزود: دوره‌های آموزشی توانایی پکیج شوفاژ گازی، آزمایشگر قطعات صنعتی با مایع نافذ(PT)، حکاک چرم، مونتاژ کار و نصاب تابلو های برق، تنظیم کارموتور(تون آب) درجه ۲، برنامه نویس زبان HTM برای طراحی صفحات WEB، تعمیر کار اتومبیلهای گاز سوز و جوشکاری گاز درجه ۲ برای نخستین بار در این شهرستان برگزار شد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان رزن درخصوص فعالیت بخش خصوصی در حوزه آموزشهای مهارتی بیان داشت: در این شهرستان ۸ آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای در رشته‌های فناوری اطلاعات، طراحی و دوخت، حسابداری و مراقبت و زیبایی در حال فعالیت هستند.

اکبری گفت: دوره‌های آموزش فنی و حرفه‌ای هر سه ماه یکبار اعلام می‌شود و اکنون دوره‌های آموزشی متنوع به صورت رایگان در مرکز ثابت شهید بهشتی در حال برگزاری است و علاقمندان جهت اطلاع و ثبت نام در دوره‌ها می‌توانند به واحد پذیرش این مرکز مراجعه کنند.

بخش خصوصی برق دوره های آموزشی روابط عمومی سازمان زندان زیبایی شهید بهشتی فناوری اطلاعات فنی و حرفه ای گاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر