کد خبر: 332460 A

ایلنا: آیت الله غیاث الدین طه محمدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان امروز با حضور در فرمانداری همدان برای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری نام‌نویسی کرد.

به گزارش ایلنا از همدان؛ آیت الله طه محمدی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مردم برای حضوری آگاهانه، عارفانه، عاشقانه و مشتاقانه در راستای ادای دین خود به نظام اسلامی و رهبری آماده هستند اظهار داشت: امام راحل ولایت فقیه را قلب اسلام می‌دانست و اگر قلب سالم باشد همه ارگان‌های بدن را تأمین می‌کند.

محمدی مجلس خبرگان رهبری را یکی از بهترین یادگاری‌های امام خمینی(ره) دانست و اظهار کرد: کسانی که درد دین دارند و می‌خواهند که اسلام همیشه پویا، زنده و جاویدان باشد باید ولایت فقیه را تقویت کنند.

وی با اشاره به اینکه امروز امت به میدان آمدند تا بهترین و شایسته ترین ها را برای نمایندگی مجلس انتخاب کنند، تصریح کرد: انشاالله یک روز پرچم اسلام توسط مقام معظم رهبری به دست امام عصر(عج) سپرده شود.

وی به مجلس شورای اسلامی نیز اشاره کرد و گفت: همه کسانی که توانایی دارند در این عرصه وارد شوند و مردم نیز نمایندگان را با آگاهی کامل، تشخیص کامل و با نیت قربت الله انتخاب کنند تا نتیجه کار آنچنان باشد که تو خشنود و ما رستگار باشیم.

محمدی با بیان اینکه در زمان جنگ وظیفه مقابله با دشمن در جبهه ها بود و امروز نیز وظیفه داریم که به قصد قربت خالص و بدون هیچ گونه نگاه جناحی در انتخابات شرکت کنیم.

آیت الله طه محمدی عنوان کرد: اگر نمایندگی مجلس خبرگان رهبری به قصد قربت نباشد هم خود شخص ضرر می‌کند و هم به مجلس خبرگان رهبری آسیب می‌زند.

وی عنوان کرد: کادر سازی باید از بین صالح ترین افراد انجام شود تا افراد رشید و جامع الشرایط وارد مجلس خبرگان رهبری شوند.

وی در سال 1361 از سوی دفتر حضرت امام (ره) به امامت جمعه فامنین منصوب شدند وی از سال 83 از طرف رهبر معظم انقلاب به عنوان نماینده ولی فقیه در استان همدان و امامت جمعه این شهر منصوب شدند.

انتخابات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر