کد خبر: 334925 A

ایلنا: نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه همدان و استاندار همدان در بیانیه‌ای مشترک ضمن محکوم کردن شهادت شیخ نمر توسط حامی اصلی تروریسم داعشی در منطقه، خواستار مجازات عاملان این حرکت ضد انسانی و اسلامی شدند.

به گزارش ایلنا از همدان؛ نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه همدان و استاندار همدان در بیانیه‌ای مشترک ضمن محکوم کردن شهادت شیخ نمر توسط حامی اصلی تروریسم داعشی در منطقه، خواستار مجازات عاملان این حرکت ضد انسانی و اسلامی شدند.

دیگر بار دست استکبار از آستین وهابیت حاکم بر عربستان بیرون آمد و یکی از مجتهدان و علمای انقلابی و ظلم ستیز و  مجاهد تشیع را مظلومانه به شهادت رساند تا بدین طریق ندای مظلومیت مسلمانان بوی‍ژه شیعیان را در جهان طنین انداز کند.

بی‌تردید این حرکت خصمانه و ظالمانه آل سعود بر اساس وعده قرآن و مصداق حدیث شریف نبوی« الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم» بی پاسخ نخواهد ماند و دیری نخواهد پایید که پایه و اساس حکومت ظالم  فرو خواهد ریخت.

بی تردید  چهره واقعی حکومت داعشی عربستان و وهابیت عاری از انسانیت و حقوق بشر با حرکاتی اینگونه  و جنگ با اندیشه و تفکر برتر اسلام راستین، برای همگان مشخص تر شده و انتظار می‌رود مدعیان دروغین حقوق بشر به خودآمده و دست از حمایت آشکار و پنهان از رژیم ضدانسانی که در یمن و بحرین کودک می کشد و در سوریه  و عراق حامی داعش و تروریسم است و  درون مرزهای خود به علما و شیعیان و متفکران آزادی خواه ظلم روا می‌دارد، بردارند.

مردم استان همدان همگام با امت ظلم ستیز ایران اسلامی و مسلمانان آزاده جهان ضمن عرض تسلیت این ضایعه مولمه به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری و جهان تشیع بویژه مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی، شهادت شیخ نمر  توسط حامی اصلی تروریسم داعشی در منطقه را محکوم نموده و خواستار مجازات عاملان  این حرکت ضد انسانی و اسلامی از سوی مراجع بین المللی هستند.

به امید روزی که مظلومان جهان شاهد ویرانی کاخ های ظلم  و اقامه عدل در اقصی نقاط گیتی باشند.

تروریسم شیخ نمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر