کد خبر: 337517 A

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‎ای استان همدان:

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‎ای استان همدان از توزیع کارت ورود به جلسه چهارمین دوره آزمون ادواری الکترونیکی سنجش مهارت خبر داد.

مدیرکل فنی و حرفهای استان همدان در گفتگو با خبرنگار ایلنا از توزیع کارت چهارمین دوره آزمون ادواری الکترونیکی سنجش مهارت خبر داد و اظهار کرد: کارت آزمون از ساعت 8 صبح 21 دی ماه آغاز شده و تا ساعت 24 روز 23 دی ماه ادامه مییابد.

 علیرضا مهرابی گفت: 805 نفر در چهارمین دوره آزمون ادواری الکترونیکی سنجش مهارت ثبت‌نام کردهاند.

وی با بیان اینکه 805 نفر در چهارمین دوره آزمون ادواری الکترونیکی سنجش مهارت ثبت‌نام کردهاند، افزود: تمهیدات لازم برای شرکت این متقاضیان در آزمون فراهم شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفهای استان همدان بیان کرد: مرحله کتبی چهارمین دوره آزمون ادواری الکترونیکی سنجش مهارت در 120 حرفه برگزار میشود.

وی با بیان اینکه آزمون هر حرفه در دو مرحله کتبی و عملی برگزار میشود، ادامه داد: داوطلبان شرکت در این آزمونها می‌توانند از امروز تا 23 دی با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir و با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

مهرابی تصریح کرد: داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی باید براساس برنامه زمانبندی برای شرکت در آزمون عملی مراجعه کنند.

استان همدان دی ماه فنی و حرفه ای کارت آزمون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر