کد خبر: 399828 A

معاون فرماندار شهرستان نهاوند :

شهید استاد مرتضی مطهری مغز متفکر انقلاب اسلامی و ایدئولوژیست کم نظیر اسلام و انقلاب بود.

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان نهاوند صبح امروز در محل سالن شهدا فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه سید رضا سلامتی معاون فرماندار شهرستان نهاوند در سخنانی روز معلم ، روز کارگر و روز شورهای اسلامی را تبریک گفت و افزود: در 12 اردی بهشت 1358 دشمن خوب شناخت و با آگاهی دانست چه کسی را به شهادت برساند .

وی افزود: شهید استاد مرتضی مطهری مغز متفکر انقلاب اسلامی و ایدئولوژیست کم نظیر اسلام و انقلاب بود و در دوران انقلاب اسلامی شخصیتی همچون ایشان نقش کم نظیری در هدایت جوانان در مسیر مبارزه با دشمن داشت.

آقای سلامتی در ادامه خاطر نشان ساخت: سال 1395 توسط مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نامگذاری شده است باید به سمت عملیاتی شدن این شعار برویم و مخاطب اصلی دبیرخانه اقتصاد مقاومتی  که در راس آن معاون اول رئیس جمهور قرار دارد.

وی همچنین افزود: باید با کمک جوانان و تولید کنندگان و توجه به تولیدات داخلی ، اشتغال و سایر نیازهای مربوط به سمت عملی شدن این شعار برویم و کمیته هایی در کنار این ستاد مرکزی فعال هستند و در مدتهای مشخصی نتایج در این دبیرخانه بررسی و عملیاتی می شوند که خروجی این ستاد باید برای مردم مفید باشد و مردم آنرا بطور مملوس ببینند.

معاون فرماندار شهرستان نهاوند گفت: در حوزه شهرستان در بحث اقتصاد مقاومتی ما کارشناسان و صاحب نظران با تجربه ای داریم که می توانیم از نظرات ایشان بیشتر استفاده کنیم.

وی در پایان گفت: یکی از صعف های ستاد ساماندهی امور جوانان این است که ما تا کنون نتوانسته ایم در حد مطلوب با جوانان ارتباط برقرار کنیم و مشکلات آنها را از نزدیک درک کنیم لذا امیدواریم در عمل این خواسته عملی شود.

اسلام و انقلاب انقلاب فرماندار شهرستان مرتضی مطهری مغز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر