کد خبر: 116076 A

یک روزنامه صبح اعلام کرد:

چکیده: «اخیراً تعدادی از مدیران شرکت‌های غالباً دارویی که از بیت المال تغذیه می‌کنند و بر اثر مشکلات مدیریتی خود با کمبود مواد اولیه مواجه شده‌اند، انفرادی و یا گروهی روانه اروپا شده‌اند تا در نمایشگاه‌های مختلف اروپایی شرکت کنند.»

روزنامه جمهوری اسلامی در بخشی از ستون جهت اطلاع خود نوشت: در حالیکه کارخانجات نیمه تعطیل هستند، مدیران آن‌ها جهانگردی می‌کنند.

به گزارش ایلنا، در این مطلب که امروز در روزنامه جمهوری اسلامی به چاپ رسیده، آمده است: اخیراً تعدادی از مدیران شرکت‌های غالباً دارویی که از بیت المال تغذیه می‌کنند و بر اثر مشکلات مدیریتی خود با کمبود مواد اولیه مواجه شده‌اند و به صورت مریض درحال کارند؛ انفرادی و یا گروهی روانه اروپا شده‌اند تا در نمایشگاه‌های مختلف اروپایی شرکت کنند و تالمات روحی خود را با یک تفریح بدون هزینه و حتی با حق مأموریت التیام بخشند.

این درحالی است که تأمین ساده‌ترین قطعات یدکی در این سازمان‌ها با مشکلات مالی فراوان انجام می‌گیرد. نظارت بر عملکرد و چگونگی حضور این مدیران جهانگرد در کارخانجات بیمار شده و نیمه تعطیل؛ که برخی از آن‌ها حتی تصاویر سفرهای خود را قبل از بازگشت در فیس بوک قرار داده‌اند، از ضرورت‌های سازمان‌های اجتماعی است.

تغذیه جمهوری اسلامی فیس بوک مشکلات مشکلات مالی روزنامه مدیران بحران اروپا کارخانجات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر