کد خبر: 120627 A

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد:

چکیده: «مهلت بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان سازمان تأمین‌اجتماعی که تا نوزدهم دی‌ماه سال‌جاری است، تمدید نخواهد شد / پیش از این سازمان تأمین‌اجتماعی با صدور بخشنامه‌ای به ادارات کل تأمین‌اجتماعی سراسر کشور دستور اجرای بخشودگی جرائم تأمین‌اجتماعی را در راستای قانون بودجه سال ۹۲ صادر کرده‌بود».

سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: مهلت بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان سازمان تأمین‌اجتماعی که تا نوزدهم دی‌ماه سال‌جاری است، تمدید نخواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، پیش از این سازمان تأمین‌اجتماعی با صدور بخشنامه‌ای به ادارات کل تأمین‌اجتماعی سراسر کشور دستور اجرای بخشودگی جرائم تأمین‌اجتماعی را در راستای قانون بودجه سال ۹۲ صادر کرده بود.

براساس بخشنامه صادر شده، واحدهای اجرایی سازمان تأمین‌اجتماعی در سراسر کشور موظفند به منظور تسریع در اجرای قانون و بهره‌مندی کارفرمایان واحدهای صنفی، صنعتی و کشاورزی از بخشودگی جرائم که نسبت به ارائه درخواست کتبی مبنی بر پرداخت و یا تعیین تکلیف بدهی خود است، اقدام نمایند.

طبق قانون بخشودگی جرائم، واحدهای اجرایی مکلفند قبل از تاریخ ۱۹/۱۰ / ۹۲ نسبت به پرداخت و یا ترتیب پرداخت بدهی‌های معوقه خود اقدام و از بخشودگی جرائم مربوطه برخوردار شوند.

جرائم حق بیمه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر