کد خبر: 139379 A

چکیده: از میان ۶ کارگر پلی اکریل اصفهان که چهارشنبه هفته گذشته(۲ بهمن ماه) بعد از احضار به پلیس امنیت به صورت موقت بازداشت شده بودند، سه نفر با قرار وثیقه آزاد شدند.

از میان ۶ کارگر پلی اکریل اصفهان که چهارشنبه هفته گذشته(۲ بهمن ماه) بعد از احضار به پلیس امنیت به صورت موقت بازداشت شده بودند، سه نفر با قرار وثیقه آزاد شدند.

یکی از نمایندگان کارگران با اعلام این خبر به ایلنا گفت: آقایان «صفایی»، «مسعود فتاحی»، «سیروس پیام منی»، «احمد صابری»، «عباس حقیقی» و «جواد لطفی» چهارشنبه هفته گذشته(۲ بهمن ماه) به صورت موقت بازداشت شدند که فردای روز بازداشت آقایان «صفایی»، «مسعود فتاحی»، «سیروس پیام منی» آزاد شدند.

گفتنی است تماس های خبرنگار ایلنا با «محمدرضا اسلامی» رئیس اداره کار، ‌ «باغستانی» دادستان و «مهدی سلیمانی» فرماندار شهرستان مبارکه برای پیگیری بازداشت کارگران پلی اصفهان تا این لحظه بی نتیجه بوده و هیچ یک از مقام های مسئولی که نامشان ذکر شد، جزییات بیشتری از دلایل بازداشت کارگران اعلام نکردند.

همچنین تماس با «حمیدرضا وطن خواه» مدیر کل سیاسی استانداری اصفهان و «اکبری» کارشناس سیاسی این نهاد دولتی نیز نتیجه ای در پی نداشت و این دو نفر ارائه جزییات بیشتر را به مصاحبه «حضوری» با خبرنگار ایلنا منوط کردند اما هنگامی که خبرنگار ایلنا به صورت «حضوری» به استانداری مراجعه کرد، حاضر به پاسخگویی به وی نشدند.

کارگران اصفهان کارگران پلی اکریل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر