کد خبر: 177607 A

به دلیل رفع مشکلات بیمه‌ای کارگران نی بر؛

جمعی از نمایندگان مجلس با نامه ای خطاب به رئیس دولت از علی ربیعی به عنوان وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی نسبت به رفع مشکلات چند ساله کارگران فصلی نی بر کارون شوشتر قدر دانی کردند.

جمعی از نمایندگان مجلس با نامه ای خطاب به رئیس دولت از علی ربیعی به عنوان وزیر تعاون کار ورفاه اجتماعی برای پی گیری و رفع مشکلات چندین ساله کارگران فصلی نی بر کارون شوشتر قدر دانی کردند.

به گزارش ایلنا، این نامه که به امضاء ۱۴۰ نمایند ه مجلس شورای اسلامی رسیده، آمده است: جناب آقای رئیس جمهور، همانطور که استحضار دارید کارگران زحمت کش شرکت کشت و صنعت کارون استان خوزستان بابت حق بیمه های معوقه خود، حدود ۱۰ سال با مشکل جدی مواجه بودند که متاسفانه طی سال های گذشته مسئولان مرتبط اقدامی در رفع این مشکلات نکرده به نحوی که با اعتراض و تحصن مستمر صدها کارگر در تهران و استان و… این موضوع خوراک تبلیغاتی رسانه های بیگانه علیه نظام شده بود. که بحمداله درایت، تدبیر و مساعی جناب آقای دکتر ربیعی در جلسات مستمر موجب گره گشایی شد و موجی از امید و نشاط در بین خانواده کارگران استان های بوشهر، خوزستان، لرستان و ایلام ایجاد نموده و موجب رضایت مندی آنها از دولت محترم شد.

لذا به مصداق من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق، کمال تشکر و قدردانی خود را از تلاش های جناب آقای دکتر ربیعی اعلامی می نماییم.

استان خوزستان خانواده خوراک دولت رسانه صنعت مجلس شورای اسلامی مشکلات نمایندگان مجلس کارون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر