کد خبر: 189851 A

۲۵ کارگر شرکت احداثو بهره برداری آزاد راه کربلا(زیر مجموعه شرکت آباد راهان پارس) به مدت ۳ ماه - از اردیبهشت تا تیر - حقوق دریافت نکرده‌اند.

رئیس کانون شوراهای اسلامی کار استان همدان از تعویق سه ماهه حقوق ۲۵ کارگر شرکت احداثو بهره برداری آزاد راه کربلا(محور ورودی همدان از سمت ساوه) خبر داد.

«احمد معبودی» در این باره به ایلنا گفت: ۲۵ کارگر شرکت احداثو بهره برداری آزاد راه کربلا(زیر مجموعه شرکت آباد راهان پارس) به مدت ۳ ماه - از اردیبهشت تا تیر - حقوق دریافت نکرده‌اند.

وی با بیان اینکه حقوق فروردین کارگران جایگاه عوارضی این آزاد راه به تازگی پرداخت شده است، افزود: تمکین نکردن کارفرمای این شرکت به قانون باعثنارضایتی کارگران شده است.

این فعال کارگری در ادامه بیان کرد: در حالی که حجم بالایی از خودروها از آزاد راه کربلا عبور می‌کنند و به تبع درآمد خوبی نصیب شرکت می‌شود، عجیب است که حقوق کارگران برای سه ماه عقب افتاده است.

معبودی در پایان با اشاره به خطراتی که کارگران این شرکت را تهدید می‌کند، اظهار کرد: کارفرما کارگران را به ایستادن در مقابل خودرو‌ها برای دریافت عوارض مجبور می‌کند که امری به شدت خطر آفرین است.

کارگران همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر