کد خبر: 241779 A

در اعتراض به اخراج نماینده کارگران برگزار شد:

«نزدیک به ۲۰۰ کارگر پیمانی سیمان سپاهان اصفهان ظهر امروز(دوشنبه ۲۲ دی) در اعتراض به اخراج نماینده خود در محوطه کارخانه تجمع کردند.»

منابع کارگری می‌گویند نزدیک به ۲۰۰ کارگر پیمانی سیمان سپاهان اصفهان ظهر امروز(دوشنبه ۲۲ دی) در اعتراض به اخراج نماینده خود در محوطه کارخانه تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کارگران معترض در این تجمع با حمل پلاکاردهایی، خواستار بازگشت به کار «محمدصادق نادری»، نماینده اخراجی‌شان شدند.

بر اساس سخنان کارگران، کارفرما صبح امروز از قصد کارگران برای تجمع مطلع شده بود و به همین دلیل پیش از ظهر، ساعاتی قبل از پایان زمان کاری، شمار زیادی از کارگران را مرخص کرد تا تعداد تجمع کنندگان کاهش پیدا کند.

آقای نادری از نمایندگانکارگران پیمانی سیمان سپاهاندر پایان آبان ماه اخراج شده است. کارگران می‌گویند آقای نادری بعد از پیگیری مهم‌ترین مطالبه صنفی بیش از ۷۰۰ کارگر پیمانی سیمان سپاهان مبنی بر تبدیل وضعیت قرارداد کار از پیمانی به قرارداد مستقیم اخراج شده‌ است.

گفتنی است کارگران سیمان سپاهان پیش از این درطومارهایی با حدود ۴۰۰ امضاء، خواستار بازگشت به کار نماینده اخراجی‌شان اصفهان شدند.

[تصویر از تجمع روز ۲۲ دی ماه]

کارگران اصفهان سیمان سپاهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر