کد خبر: 186876 A

کشتی فرنگی نوجوانان جهان؛

کرامت عبدولی با دو پیروزی در مرحله شانس مجدد به مدال برنز وزن ۵۸ کیلوگرم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان دست یافت.

کرامت عبدولی به مدال برنز وزن ۵۸ کیلوگرم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان در اسلواکی، دست یافت.

به گزارش ایلنا، در وزن ۵۸ کیلوگرم کرامت عبدولی در دور اول با نتیجه ۱۰ بر ۲ از سد آمانتور اسماعیل اف از قرقیزستان گذشت. وی در دور بعد مقابل گئورگی کورتانیدزه از گرجستان در یک مبارزه نزدیک و دیدنی با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری دست یافت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. عبدولی در این مرحله مقابل ارسلان زوبای روف از روسیه در یک کشتی حساس و نفسگیر با نتیجه ۱۰ بر ۱۱ مغلوب شد.

وی با توجه به حضور حریف روس در دیدار فینال، راهی مرحله شانس مجدد شد. عبدولی در این مرحله مقابل مراد اله وردیف از آذربایجان با نتیجه ۶ بر ۴ به برتری دست یافت و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار با نتیجه ۲ - ۱ از سد مالخاز آمویان از ارمنستان گذشت و صاحب مدال برنز شد.

پیش از این، در وزن ۵۰ کیلوگرم، محمدرضا آقا نیا برابر ختسوریانی از گرجستان قرار گرفت و در یک رقابت نزدیک با نتیجه ۸ بر ۷ مغلوب حریف خود شد و مدال نقره این رقابت ها را بر گردن آویخت.

همچنین سه نماینده دیگر کشورمان، میثم دلخانی در وزن ۵۴ کیلوگرم، مهدی زیدوند در وزن ۶۳ کیلوگرم و علی اصغر شهبازی در وزن ۱۰۰ کیلوگرم از دور رقابت ها کنار رفتند.

رقابت های پنج وزن دوم و پایانی این مسابقات از ساعت ۱۲:۳۰ امروز(چهارشنبه) به وقت تهران آغاز می شود.

ارمنستان جهان رقابت روسیه قرقیزستان کشتی کشتی فرنگی گرجستان وزن نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر