کد خبر: 222737 A

آمادگی برای دیدار با کره جنوبی؛

ترکیب تیم ملی با اضافه شدن علیرضا جهانبخش، جوادنکونام، رضا قوچان نژاد و علیرضا حقیقی بازیکنان شاغل در فوتبال اروپا تکمیل شد و امروز نخستین جلسه تمرینی با حضور تمام بازیکنان برگزار شد.

ترکیب تیم ملی با اضافه شدن علیرضا جهانبخش، جوادنکونام، رضا قوچان نژاد و علیرضا حقیقی بازیکنان شاغل در فوتبال اروپا تکمیل شد و امروز چهارشنبه نخستین جلسه تمرینی با حضور تمام ۲۴ بازیکن دعوت شده به اردو برگزار شد.

به گزارش ایلنا، تمرین تیم ملی فوتبال از ساعت ۱۰:۳۰دقیقه صبح روز چهارشنبه در کمپ تیم های ملی فوتبال آغاز شد. در آغاز این تمرین کارلوس کی روش دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و سپس ملی پوشان زیرنظر مربی بدنساز تیم ملی با توپ های کوچک خود را گرم کردند.

در ادامه این تمرینات بازیکنان به چند گروه تقسیم شده و به زمین و دروازه های کوچک تمرین پاسکاری و فوتبال تحت فشار انجام دادند.

استارت های کوتاه و بلند بخش بعدی این تمرین بود و سپس بازیکنان با تقسیم شدن به دو تیم سبز و نارنجی فوتبال بازی کردند.

در تیم نارنجی که ترکیب اصلی تیم ملی محسوب می شود سید جلال حسینی، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، احسان حاج صفی، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، مسعود شجاعی، خسرو حیدری، اشکان داژگه و رضا قوچان ن‍ژاد بازی می کردند. سایر بازیکنان نیز در تیم مقابل حضور داشتند.

محسن فروزان، سوشا مکانی و علیرضا حقیقی سه دروازبان تیم ملی هم به تناوب درون دروازهای این دو تیم می ایستادند. در طول این بازی تمرینی با تصمیم کی روش بازیکنان بین دوتیم تعویض می شدند. هاشم بیگ زاده بازیکن مصدوم تیم ملی هم به تمرین اختصاصی پرداخت و امروز برای اولین بار با توپ کار کرد. این تمرین ساعت ۱۲ با سرد کردن بازیکنان پایان یافت.

جواد نکونام، اشکان دژاگه، احسان حاج صفی و مسعود شجاعی با باقی ماندن در میدان تمرین بدن ضربات ایستگاهی انجام دادند.

بازی تیم ملی تیم ملی فوتبال تیم های ملی فوتبال جواد نکونام فوتبال فوتبال اروپا کارلوس کی روش کره جنوبی مسعود شجاعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر