کد خبر: 256928 A

هر دو تیم به دنبال جبران هستند؛

سرمربی تیم فوتبال العین‌امارات گفت: برای پیروزی برابر نفت به تهران آمده ایم و امیدوارم بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم.

به گزارش ایلنا، زلاتکو دالیچ در نشست خبری قبل از دیدار با نفت‌ایران در هفته‌دوم لیگ قهرمانان آسیا در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس سازمان‌لیگ گفت: ما آمده‌ایم تا یک بازی خوب را انجام دهیم و به یک پیروزی باارزش برسیم اما یک مساوی هم می تواند برای ما رضایت بخش باشد.

وی افزود: انتظار داریم حریف ما در بازی فردا سرسخت باشد. آنها در رده‌اول فوتبال‌ایران هستند. هر دو تیم تلاش می‌کنند نتیجه بازی‌اول خود را جبران کنند. این را هم می‌دانیم هیچ مسابقه‌ای در لیگ قهرمانان آسیا آسان نیست.

سرمربی العین امارات ادامه داد: برای سومین بار است به ایران می‌آیم. قبلا برای بازی با تراکتورسازی و استقلال به ایران سفر کرده بودم. امیدوارم این بار بتوانیم به یک نتیجه خوب دست پیدا کنیم.

دالیچ ادامه داد: در طول دوران آماده‌سازی چند بازیکن خود را به خاطر مصدومیت از دست دادیم. با این حال من به تیمم اطمینان دارم و مطئنم که می توانیم نتیجه مورد نظرمان را بگیریم و از تهران دست پر برگردیم .

وی افزود: تیم ما در یک دوره مهم قرار گرفته و دو بازی مهم پیش رو دارد. اما الان تمرکز کرده‌ایم تا قدم به قدم جلو برویم. می‌دانیم تیمی که بالاتر از استقلال، سپاهان و تراکتور قرار گرفته تیم باتجربه و قدرتمندی است. به همین خاطر ما دنبال پیروزی هستیم.

تیم فوتبال العین امارات زلاتکو دالیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر