کد خبر: 256950 A

هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا؛

اسامی داوران دیدار تیم های بنیادکار ازبکستان با پرسپولیس و نفت تهران با العین امارات در لیگ قهرمانان اسیا اعلام شد.

اسامی داوران دیدار تیم های بنیادکار ازبکستان با پرسپولیس و نفت تهران با العین امارات در لیگ قهرمانان اسیا اعلام شد.

 به گزارش ایلنا، براساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار بنیادکار ازبکستان و پرسپولیس که فردا ساعت 16:30 در تاشکند برگزار می شود را داوران کره ای سوت خواهند زد.

'جین دانگ کیم' داور وسط، 'یونقا کیم' و 'اینسان پارک' به عنوان کمک های وی این دیدار را قضاوت خواهند کرد. همچنین داور چهارم این دیدار 'صالح محمد' از بحرین خواهد بود.

'علی طلال' از اردن به عنوان نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا و 'الفدلی سعد' از کویت به عنوان ناظر تیم داوری در این دیدار حضور خواهند داشت.

همچنین کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای از قضاوت داوران چینی در دومین دیدار نفت تهران در مرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا 2015 مقابل العین امارات خبر داد.

داور وسط این دیدار 'های تن'، 'ویمینگ هو' و 'جی ما' به عنوان کمک های وی و همچنین 'دی وانگ' به عنوان داور چهارم از چین این دیدار را قضاوت خواهند کرد.

سید المصری از سوریه به عنوان نماینده کنفدراسیون فوتبال آسیا و آل عبد نعمه از عراق به عنوان ناظر تیم داوری در این بازی که فردا ساعت 18:00 به وقت تهران در ورزشگاه آزادی برگزار می شود، حضور خواهند داشت.

همچنین وحید امیری بازیکن شماره 9 نفت تهران در دیدار قبلی نفت مقابل پاختاکور ازبکستان که 5 اسفند ماه در تاشکند برگزار شده بود، در دقیقه 41 از سوی داور به دلیل رفتار غیرورزشی کارت زرد دریافت کرد که براساس اعلام کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا در صورت دریافت یک کارت زرد دیگر و یا مشاهده رفتار این چنینی از وی، از همراهی تیمش در بازی بعدی این دوره از رقابتها محروم خواهد شد.

فدراسیون فوتبال همچنین اعلام کرد که دیدار کاشیوا ریسول ژاپن و بینه ویتنام از سری رقابت زهای لیگ قهرمانان آسیا 2015 فردا ساعت 13:30 به وقت تهران در حالی برگزار می‌شود که اسماعیل صفیری به عنوان ناظر داوری از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا انتخاب شده است.

پرسپولیس رقابت های لیگ قهرمانان داوران بنیادکار ازبکستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر