کد خبر: 256960 A

نمی‌توانم درباره تیم‌ملی نظر بدهم؛

سرمربی‌پرسپولیس تاکید کرد امید زیادی به موفقیت تیمش مقابل بنیادکار دارد.

به گزارش ایلنا، حمید درخشان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل بنیادکار ازبکستان گفت: همه تلاش ما این است تا در دیدار فردا بهترین عملکرد را داشته باشیم و بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

وی در مورد شناختش از تیم بنیادکار ازبکستان گفت: بنیادکار با تیمی که در اردوی امارات با ما بازی دوستانه انجام داد تفاوت دارد با این وجود امید زیادی به پیروزی در این مسابقه دارم. بنیاد کار تیمی قدرتمند و با تجربه است و قطعا دیدار آسانی مقابل این تیم نخواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشبختانه با پیروزی مقابل لخویا شروع قدرتمندی در لیگ قهرمانان آسیا داشتیم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای دیدار با بنیاد کار تنها 2 بازیکن مصدوم داشتیم که در تهران ماندند و تقریبا با تیمی کامل عازم تاشکند شدیم.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا با وجود مصدومیت تادئو او را به ازبکستان برده، اظهار کرد: تادئو هیچ مصدومیتی ندارد و می‌تواند به ما کمک کند.

درخشان خاطرنشان کرد: تمام تلاش پرسپولیس این است که بهترین عملکرد خود را در لیگ قهرمانان و لیگ برتر ایران به نمایش بگذارد و می‌خواهیم جایگاه خود را در لیگ‌ایران هم بهبود بخشیم. امیدوارم در دیدار فردا هواداران ایرانی حاضر در تاشکند به ورزشگاه بیایند و ما را تنها نگذارند.

درخشان با گلایه از مسئولان بنیادکار، اظهار کرد: انتظارم این بود حداقل یک نماینده از این تیم به فرودگاه بیاید اما این اتفاق رخ نداد.

وی در پاسخ به این سئوال که چرا ایران در جام ملت‌های آسیا نتیجه نگرفت، گفت: نمی‌توانم در مورد عملکرد تیم ملی در جام ملت‌ها نظر دهم اما تیم ما چند نماینده در تیم ملی دارد که کی‌روش همیشه وضعیت آنها را از باشگاه جویا می‌شود.

دیدار دو تیم پرسپولیس و بنیاد کار ازبسکتان در ساعت 16:30فردا (سه شنبه ) در تاشکند برگزار می‌شود.

حمید درخشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر