کد خبر: 256964 A

الاهلی‌امارات تیم قدرتمندی است؛

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت:برای مقابله با الاهلی امارات در لیگ قهرمانان آسیا شرایط بسیار خوبی داریم.

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت:برای مقابله با الاهلی‌امارات در لیگ قهرمانان آسیا شرایط بسیار خوبی داریم.

مهدی کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: شرایط بسیار خوبی برای دیدار با الاهلی‌امارات دایم درست است بازی اول را باختیم و باخت خیلی بدی هم بود اما خوب بازی کردیم و حتی می‌توانستیم برنده شویم ولی 10 دقیقه تمرکز نداشتیم و باختیم .تونی اولویرا در این مدت از نظر روحی و روانی روی بچه‌ها کار کرده و آماده بازی حساس و مهم با الاهلی امارات هستیم.

وی ادامه داد: هر چند شروع ما در آسیا بد بود اما ناامید نیستیم و تازه شروع کار و اول راه است و مطمئنئا حرف‌های زیادی برای گفتن داریم. ما با یکی - دو تا برد می‌توانیم شرایط بهتری به دست بیاوریم و بازی به بازی بهتر شویم و از گروه مان صعود کنیم.

کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در مورد الاهلی امارات گفت: به نظر من تیم خیلی خوبی است ما بازی الاهلی را دیدیم که خیلی قدرتمند کار می‌کرد و بازیکنان بزرگی هم دارد اما ما هم تراکتورسازی هستیم و با کمک هواداران ما می‌توانیم همه کار بکنیم حضور تماشاگران  در این بازی‌ها خیلی مهم است چون تیم های عربی و به خصوص اماراتی تماشاگر چندانی به خود ندیدة‌اند و حضور تماشاگران ما در استادیوم خیلی تاثیرگذار است. تیم ما جوان و با انگیزه است و با حضور هواداران انگیزه مضاعف می‌گیریم تا بتوانیم با ارائه یک فوتبال رو به جلو سه امتیاز این دیدار خانگی را بگیریم.

کیانی در پایان و در پاسخ به این سوال که مهمترین فاکتور موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا چیست گفت: همه تیم‌ها با برنامه‌ریزی خوب و هماهنگی کامل در آسیا شرکت می‌کنند و نه تنها ما بلکه تمام تیم‌های ایرانی باید با برنامه‌ریزی و انگیزه بالا در این رقابت‌ها شرکت کنند تا نتیجه بگیریم. اگر هماهنگ باشیم و نظم داشته باشیم با یک برنامه‌ریزی خوب می‌توانیم از گروه‌مان صعود کنیم.

تراکتورسازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر