کد خبر: 257002 A

برای حضور در مسابقات جایزه بزرگ دبی؛

در مسابقه پنج کیلومتر صبح امروز (دوشنبه) انتخابی تیم ملی شنای آب های آزاد در منطقه آزاد کیش، سجاد فرشچی و آرین علیایی به عناوین نفرات اول و دوم دست یافتند.

در مسابقه پنج کیلومتر صبح امروز (دوشنبه) انتخابی تیم ملی آب های آزاد در منطقه آزاد کیش، سجاد فرشچی و آرین علیایی به عناوین نفرات اول و دوم دست یافتند.

به گزارش ایلنا، اردوی انتخابی تیم ملی شنای آب های آزاد برای حضور پر قدرت در مسابقات جایزه بزرگ دبی از یکشنبه (۱۰ اسفند ۱۳۹۳) در منطقه آزاد کیش آغاز شد و تا فردا سه‌شنبه (۱۲اسفند ۱۳۹۳) ادامه دارد. در جریان این اردو صبح امروز (دوشنبه) یک مسابقه انتخابی به مسافت پنج کیلومتر برگزار شد.

در این مسابقه سجاد فرشچی از استان تهران با ثبت زمان ۵۷ دقیقه به عنوان نفر نخست کار خود را به پایان رساند. آرین علیایی شناگر استان فارس هم با پنج صدم ثانیه اختلاف در ۵۷دقیقه و ۰۵صدم ثانیه از خط پایان گذشت تا عنوان نفر دوم را از آن خود کند.

پس از این دو شناگرامیرحسین عباسیان از استان اصفهان قرار گرفت. عباسیان با ثبت زمان ۵۷ دقیقه و ۵۵ثانیه در این مسابقه انتخابی سوم شد.

اردوی کوتاه مدت شناگران با برگزاری یک تمرین دیگر عصر فردا(سه شنبه) به پایان می‌رسد تا ورزشکاران به استان های خود باز گردند.

نفرات برتر مسابقه پنج کیلومتر انتخابی تیم ملی آب های آزاد:

1- سجاد فرشچی از استان تهران- ۰۰,۵۷,۰۰٫۰۰

2- آرین علیایی از استان فارس- ۰۰,۵۷,۰۰٫۰۵

3- امیرحسام عباسیان از اصفهان- ۰۰,۵۷,۱۰٫۰۰

4- سینا رجبی مقدم از گیلان- ۰۰,۵۷,۵۵٫۰۰

5- پیام محمدقریب (شناگر استان میزبان- منطقه آزاد کیش)- ۰۱,۰۰,۰۶,۰۰

آب های آزاد شنای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر