کد خبر: 257038 A

معلوم نیست دفاعی بازی کنیم یا هجومی؛

سرمربیبنیادکار، پرسپولیس را تیمی قوی در حمله و دفاع و برخوردار از بازیکنانی با کیفیت و 90 دقیقه‌ای دانست.

به گزارش ایلنا، سرگئی لوشان، گفت: بازی سختی پیش رو داریم چون پرسپولیس تیمی قوی است و ما تاکنون با تیمی با این قدرت بازی نداشته ایم. آنها بازیکنان با تجربه ای دارند و تیم خوبی هستند که پاسکاری های زیادی می کنند. از فرصت ها در بازی قبلی خوب استفاده کردند تا به گل برسند. ما منتظر یک بازی سخت خواهیم بود.

سرمربی تیم بنیادکار در ادامه گفت: سعی می کنیم بازی را ببریم ولی روی پرسپولیس مطالعه داشته ایم و آنها در همه پست ها بازیکنانی قوی دارند. بازیکنان با کیفیتی دارند و کمتر پیش آمده با چنین تیمی بازی کنیم. این تیم کار دفاعی را خوب انجام می دهد.

خبرنگاری درباره رشیداف ستاره تیم بنیادکار سوال کرد و پرسید؛ بدون رشیداف تیم شما چطور خواهد بود؟ آیا تیم شما به این بازیکن متکی است؟ سرگئی لوشان هم در پاسخ گفت: رشیداف بازیکن خوب و مفیدی است اما تنها بازیکن تیم ما نیست. ما تیم هستیم و تیم مهم است که کارها و اهداف را چگونه در زمین انجام دهد. رشیداف هم می تواند کمک خوبی برای تیم باشد.

خبرنگاری درباره بازی قبلی بنیادکار در لیگ قهرمانان آسیا سئوال کرد که سرمربی این تیم در پاسخ گفت: ما در ریاض با النصر مساوی کردیم اما از موقعیت ها استفاده نکردیم ولی باید در بازی با پرسپولیس از فرصت ها به خوبی استفاده کنیم و من با توجه به شناختی که از پرسپولیس دارم، در جریان بازی تصمیم می گیرم، تهاجمی بازی کنیم یا دفاعی. برنامه هایی مد نظر دارم اما در جریان بازی ممکن است تصمیمات تغییر کند.

سرمربی تیم فوتبال بنیاد کار در پایان کنفرانس خبری درباره اینکه پیروز می شوید یا خیر، گفت: ما تلاش خودمان را می کنیم تا از امتیاز بازی در خانه استفاده کنیم و نتیجه مطلوب بگیریم. ما نقشه هایی داریم که راجع به آن فعلا حرف نمی زنیم و در مجموع برای کسب یک نتیجه خوب تلاش کنیم.

تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه رقابت های گروهی لیگ قهرمانان آسیا فردا (سه شنبه) درتاشکند با تیم بنیادکار دیدار می کند.

سرخ پوشان در نخستین دیدار خود در هفته نخست این رقابت ها سه شنبه هفته گذشته تیم لخویای قطر را با نتیجه 3 بر صفر شکست داده و هم اکنون در صدر جدول رده بندی گروه نخست لیگ قهرمانان آسیا قرار دارند.

بنیادکار ازبکستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر