کد خبر: 257077 A

مهرام 94 - نفت آبادان91؛

تیم بسکتبال مهرام تهران در یک دیدار دشوار و نزدیک با حساب 94 بر 91 و در اوور تایم برابر پالایش نفت آبادان به برتری رسید به صدر جدول رفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار تیم‌های بسکتبال مهرام و پالایش نفت آبادان از ساعت 17:15 امروز در تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تهران آ‌غاز شد.

شاگردان هاشمی که انگار حریف را دست‌کم گرفته بودند کوارتر نخست را با حساب 26 بر 22 به نفت واگذار کردند. آبادانی‌ها که از این برتری روحیه گرفته بودند وقت دوم را هم با حساب 20 بر 17 به سود خود تمام کردند.

مهرام در نیمه دوم برای جبران به میدان آمد اما بازی سردرگم قهرمان لیگ ملی باعث شد نفت در کوارتر سوم هم به برتری 16 بر 15 برسد تا لیگ حرفه‌ای بسکتبال در ‌آستانه خلق نخستین شگفتی از سوی ‌شاگردان سامری قرار بگیرد.

مهرام در کوارتر چهارم هرچه داشت روکرد و با بازی خوب سجاد مشایخی، آ‌رمان زنگنه، سعید داورپناه و اوشین ساهاکیان موفق شد ضمن جبران شکست در 5 ثانیه به پایان این دیدار در مجموع با 3 امتیاز از حریف پیش افتاد اما پرتاب 3 امتیازی لاله‌زاده میان بهت هاشمی و شاگردانش از نیمه‌های زمین سبد مهرام را فرو ریخت تا با تساوی 89 بر 89  سرنوشت این بازی در اوورتایم مشخص شود.

در وقت پنجم شاگردان هاشمی به مدد تجربه بیشتر خود به برتری 13 بر 10 رسیدند تا این دیدار را با حساب 94 بر 91 به سود خود تمام کنند.

مهرام با این پیروزی 9 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل بهتر بالاتر از شهرداری گرگان در صدر جدول لیگ حرفه‌ای قرار گرفت. نفت هم در پایان هفته پنجم با 5 امتیاز در جایگاه پنجم ایستاد.

نتایج دیگر دیدارهای لیگ حرفه‌ای بسکتبال به این شرح است:

ثامن مشهد 74 - دانشگاه ‌آزاد 101

پمینای اصفهان 72- پتروشیمی بندرامام 74

هفت الماس قزوین 72- شهرداری گرگان 75

 

لیگ حرفه‌ای بسکتبال مهرام تهران پالایش نفت آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر