کد خبر: 257082 A

در جلسه هماهنگی‌ مطرح شد؛

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس از رفتار باشگاه بنیادکار در قبال وظایف میزبانی حرفه‌ای انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا، محمود خوردبین که بیش از ظهر امروز با حضور در جلسه هماهنگی مدیران در حضور نماینده AFC اعتراض شدید الحنی نسبت به نحوه میزبانی باشگاه بنیادکار و معطلی بیش از دو ساعت و نیم در فرودگاه داشت، در این‌باره به سایت رسمی باشگاه گفت: به مدیر تیم بنیاد کار اعتراض شدیدی کردم که چرا تشریفات میزبانی را به عمل نیاوردند و نماینده‌ای از آن باشگاه در فرودگاه حضور پیدا نکرد که در کمال تعجب پاسخ دادند شما باید یک ماه پیش درخواست می‌کردید. من هم در پاسخ گفتم این حرف ها بی‌معنی است. شما اصلا نیامدید بپرسید، حال‌تان خوب است؟ چطور هستید؟ یک خوشامده ساده نگفتید. یک شاخه گل نیاوردید. می‌آمدید می‌دیدید ما در میزبانی لخویا چه کردیم و یاد می‌گرفتید.

وی ادامه داد: به آنها گفتم آیا خوب است ما هم با تیم و بازیکنان شما چنین رفتاری داشته باشیم؟ البته ما میهمان‌نوازیم و مثل شما نیستیم. در دنیا به میهمان‌نوازی شهرت پیدا کرده‌ایم. شما حتی از نظر حرفه‌ای هم درست رفتار نکردید و این اصلا جالب نیست. این حرف‌ها را که زدیم جواب نداشتند بدهند. گفتند شما 3 نفر را با خود آوردید که ویزا نداشتند، ولی جواب دادم اصلا این 3 نفر را درست می‌گویید ولی شما اصلا نیامدید ببینید سفر آمده‌اند و چه شرایطی داریم . در این بازی وقتی میزبان هستیم در قبال هم مسئولیت داریم و این عملکرد شما جای تعجب دارد.

سرپرست سرخ‌پوشان با اشاره به اینکه نباید اجازه داد این مسایل اختلالی در اراده تیم ایجاد کند، تصریح کرد: اینها مهم نیست . اتفاقا انگیزه برای بچه‌های ما می‌شود من امیدوارم یک بازی خوب داشته باشیم و با نتیجه خوب، با دست پر برگردیم و ایرانی‌ها را خوشحال کنیم. امیدوارم ایرانی‌هایی هم که در تاشکند و شهرهای اطراف هستند به ورزشگاه بیایند. هواداران هم دعا کنند. تیم هم آماده است، بچه‌ها انگیزه زیادی دارند و بعد از بازی لخویا هم اعتماد به نفس بیشتر شده و هم فشار روانی کم شده که فکر می‌کنم تمرکز بیشتر کمک می‌کند و امیدوارم بازی با قطری ها از فرصت های خوب استفاده کنیم .

وی در پایان گفت درخشان تیم خوبی ساخته است. تیم شکل و ساختار خوبی پیدا کرده و بچه‌ها هم که از هر نظر آماده‌اند به امید خدا سربلند خواهیم بود.

باشگاه پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا محمود خوردبین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر