کد خبر: 257085 A

نفت تا لحظه آخر جنگید؛

سرمربی تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان معتقد است شاگردانش برنده واقعی دیدار برابر مهرام‌ بودند.

هماد سامری پس از شکست 94 بر 91 نفت آبادان برابر مهرام در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا اظهار کرد: پس از نتیجه ضعیفی که هفته پیش در گرگان گرفتیم و به دلیل به هدررفتن پرتاب‌های متعدد و ناهماهنگی بازیکنان خارجی برای‌ ما رقم خورد، نیاز به یک برد روحیه‌بخش داشتیم. ما برای پیروزی به تهران ‌آمدیم و با تمام وجود برابر مهرام ظاهر شدیم.

وی  افزود: صرف‌نظر از اتفاقاتی که در بازی افتاد، باید بگویم شاگردانم برنده واقعی این دیدارند. آن‌ها در جنگی نابرابر و درحالی که بضاعت ما و مهرام قابل مقایسه نبود، تا لحظه آخر با این تیم بزرگ و با شخصیت جنگیدند و در نهایت تسلیم تجربه بالای شاگردان مصطفی هاشمی شدند.

سامری در پاسخ به این پرسش که دلیل تعویض ایوان کولجویچ، بازی‌گردان نفت در لحظات حساس کوارتر چهارم چه بود؟ توضیح داد: ایوان تمرکز‌اش را در لحظات سرنوشت‌ساز این دیدار از دست داد و 2 ترن‌اوور داشت. من مجبور شدم اورا تعویض کنم تا دست‌کم یک دقیقه استراحت کند. او در پست 1 بازی می‌کند و باید تمرکز داشته باشد تا درست تصمیم بگیرد.

سرمربی نفت آبادان درباره درگیری اصغر کاردوست با بازیکنان مهرام گفت: به هرحال بسکتبال بازی درگیرانه‌ای است و کاردوست هم بازیکن پست 5 است. جایی که بازیکنان مدام با هم تنه به تنه می‌شوند و این برخورد‌ها اجتناب ناپذیر است.

وی درپایان افزود: از همه بازیکنانم راضی‌ام و امیدوارم از این بازی درس‌های خوبی گرفته باشند. انشاالله در هفته‌های آینده به روند روبه رشدمان ادامه می‌دهیم.

 

لیگ حرفه‌ای بسکتبال مهرام تهران هماد سامری پالایش نفت آبادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر