کد خبر: 257100 A

لیگ‌ قهرمانان آسیا؛

دومین دیدار تیم فوتبال پرسپولیس ایران در لیگ قهرمانان آسیا برابر بنیادکار ازبکستان برگزار می‌شود و سرخپوشان برای حفظ صدرنشینی گروه A به مصاف میزبان می‌روند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و بنیادکار ازبکستان فردا در تاشکند برگزار می‌شود. نماینده ایران که گام نخست را محکم برداشت و با 3 گل لخویای قطر را در هم کوبید، حالا باید به دیدار بنیادکاری برود که هفته پیش النصر را در عربستان متوقف کرد.

آخرین تمرین سرخ‌های ایران

سرخپوشان ایران بعدازظهر امروز تمرین سبکی در ورزشگاه بینادکار برگزار کردند تا درخشان آخرین تصمیماتش را برای رویارویی با میزبان مرور کند.

مدیر باشگاه بنیادکار به محض آغاز تمرین سرخپوشان به زمین آمد و ضمن خوشامدگویی به محمد حسین نژاد فلاح و محمود خوردبین، دقایقی با قائم مقام باشگاه پرسپولیس گفت‌وگو کرد.

مدیر باشگاه بنیادکار از علاقه‌اش به ایران و فوتبال ایران سخن گفت و درباره چگونگی اداره و درآمدها و هزینه‌های باشگاه بنیادکار و وضعیت کنونی این تیم با نژاد فلاح صحبت کرد. وی همچنین سوالاتی را درباره هواداران میلیونی پرسپولیس و وضعیت فعلی باشگاه مطرح کرد که نژادفلاح به آن‌ها پاسخ داد.

تقابل آبی و قرمز و اعتراض خوردبین

در جلسه هماهنگی مدیران، لباس های دو تیم پس از بررسی برای بازی فردا تایید شد و به این ترتیب تیم فوتبال پرسپولیس با پیراهن قرمز و بنیادکار با پیراهن‌  آبی در زمین حاضر می‌شوند.

دراین جلسه محمود خوردبین، سرپرست پرسپولیس اعتراض شدیدی نسبت به نحوه میزبانی باشگاه بنیادکار و معطلی چندساعته سرخپوشان در فرودگاه داشت. او در این باره به خبرنگار سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در تاشکند گفت : به مدیر تیم بنیاد کار اعتراض کردم که چرا تشریفات میزبانی به عمل نیاوردند و نماینده‌ای از آن باشگاه در فرودگاه حضور پیدا نکردند که در کمال تعجب پاسخ دادند که شما باید یک ماه پیش درخواست می کردید من هم در پاسخ گفتم این حرف‌ها بی معنی است ، شما اصلا نیامدید بپرسید، حالتان خوب است؟ چطور هستید؟ یک خوش امده ساده نگفتید. یک شاخه گل نیاوردید. می آمدید می دیدید ما در میزبانی لخویا چه کردیم و یاد می‌گرفتید.

خوردبین همچنین اظهار کرد: این‌ موضوعات چندان مهم نیست . اتفاقا برای ما انگیزه می‌شود. من امیدوارم که بازی خوبی داشته باشیم و با نتیجه‌ای مطلوب، دست پر برگردیم و ایرانی ها را خوشحال کنیم. امیدوارم هموطنانمان هم که در تاشکند و شهر های اطراف پایتخت ازبسکتان هستند به ورزشگاه بیایند.درخشان تیم خوبی ساخته است. تیم شکل و ساختار خوبی پیدا کرده است و بچه ها هم که از هر نظر آماده اند به امید خدا سربلند خواهیم بود.

سوشا آماده کلین‌شیت چهارم

سوشا مکانی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و خبرنگار سایت در تاشکند اظهار کرد: تیم خوبی داریم و خوب هم بازی می کردیم ، اما نتیجه لازم را نمی گرفتیم حالا بچه ها با اعتماد به نفس بیشتر و روحیه بهتری بازی می کنند . مشکل فشار روانی برطرف شده و کل تیم وضعیت متفاوتی پیدا کرده است که باعث می شود از توانایی های خودمان بهتر استفاده کنیم

وی ادامه داد : در بازی قبل این ذهنیت در کل تیم بوجود آمده بود که نمی توانیم گل بزنیم . مشکلات روحی و فشار زیاد هم مزید برعلت شد ولی بخش اعظم این مسائل پس از پیروزی برابر لخویا برطرف شد.حالا با تمرکز و آرامش بیشتری بازی می کنیم . قطعاً این حرف به معنای بازی بی مهابا نیست .اینجا اول باید به فکر گل نخوردن باشیم بعد در فرصت لازم که حتما به دست می آوریم باید به گل زدن فکر کنیم.

مکانی درباره کلین‌شیت‌هایش توضیح داد:روحیه خوب ، اعتماد به نفس و دفاع تیمی عالی، عوامل گل نخوردن من در 3 دیدار گذشته است. امیدوارم فردا هم سنگر پرسپولیس را حفظ کنم.

دروازبان پرسپولیس درباره حریف فردای سرخ‌پوشان گفت: بنیادکار تیم قدرتمندی است اما تیم ما هم زهردار خواهد بود. فقط کافی است گل نخوریم. در این صورت دست‌پر به تهران برمی‌گردیم.

ورزشگاه نیمه خالی تاشکند و 80 بلیت برای پرسپولیس

دست اندرکاران برگزاری مسابقه پرسپولیس و بنیادکار از احتمال حضور 12 هزار تماشاگر در ورزشگاه 35 هزار نفری بنیاد کار خبر داده اند .

همچنین 80 بلیت به تیم فونبال پرسپولیس اختصاص داده شده تا در اختیار تماشاگران ایرانی قرار بگیرد. در نشست هماهنگی هم مقرر شد تماشاگران ایرانی در سکوهای پشت نیمکت پرسپولیس استقرار یابند.

دیدار تیم‌های بنیادکار ازبکستان و پرسپولیس ایران ساعت 16:30 فردا با قضاوت کیم دونگ جین در ورزشگاه تاشکند برگزار می‌شود.

پرسپولیس لیگ قهرمانان آسیا بنیادکار ازبکستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر