کد خبر: 257305 A

بعد از عید با تیم جدیدم قرارداد می بندم؛

ایلنا: کاپیتان سابق تیم ملی والیبال تاکید کرد با برطرف شدن مصدومیتم چند جلسه‌ای است تمرینات گروهی را شروع کرده‌ام و ان شاءالله بعد از عید می توانم با تیم جدیدم قرارداد ببندم.

علیرضا نادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به وضعیت مصدومیتش اظهار داشت: در حال حاضر تمرینات خود را با تیم میزان و تیم ملی نوجوانان پیگیری می‌کنم. این تمرینات تا 28 اسفندماه ادامه خواهد داشت. بعد از آن 4 روز تعطیلات نوروزی را پشت سر خواهیم گذاشت و دوباره تمریناتم را به طور منظم همراه تیم ملی نوجوانان پیگیری می‌کنم تا به شرایط مسابقه برسم. فکر می‌کنم بعد از عید به کیفیت لازم برسم و با تیم جدیدم قرارداد ببندم.

این ملی‌پوش سابق والیبال کشورمان با اشاره به سطح کیفی لیگ برتر در فصل جاری گفت: لیگ امسال در 2 گروه برگزار شد که بسیار روی کیفیت مسابقات تاثیر مثبت گذاشته بود. بازیکنان ملی‌پوش که از مسابقات سال قبل خسته بودند فشار کمتری را متحمل شدند، ضمن اینکه 4 تیمی که به مرحله نهایی لیگ برتر رسیدند مستحق  رسیدن به این مرحله بودند.

وی افزود: پیش‌بینی اینکه کدام تیم قهرمان سوپر لیگ خواهد شد بسیار سخت است اما فکر می‌کنم پیکان و ارومیه فینالیست شوند.

کاپیتان سابق تیم ملی با اشاره به حضور بانوان در سالن مسابقات سوپر لیگ برتر گفت: بحث حضور بانوان در سالن‌های مسابقات والیبال در همه جای دنیا یک مساله حل شده است و این موضوع باید در کشور ما نیز اجرا شود، چراکه ما ادعای لیگ حرفه‌ای داریم و در لیگ حرفه‌ای حضور تماشاگر آقا و خانم فرقی ندارد.اگر یادتان باشد درجام ملت‌های 2011 بانوان در سالن حضور داشتند و ما توانستیم قهرمان این مسابقات شویم. حضور تماشاگران خانم باعث می‌شود انگیزه بازیکنان بیشتر شود.

نادی با اشاره به حاشیه‌هایی که اخیراً در شبکه‌های مجازی برای برخی از ملی‌پوشان مطرح تیم ملی والیبال ایجاد شده، گفت: متاسفانه به دروغ صفحه‌هایی را با نام‌های والیبالیست‌های مطرح و ملی‌‌ پوش ایجاد کردند که همگی دروغ و جعلی است. خود من در شبکه‌های مجازی فعالیتی ندارم. امیدوارم مردم هم بدانند این صفحه ها واقعی نیست  و فریب گفته‌های آنها را نخورند. این مسایل متاسفانه حاشیه‌ساز شده اما باید از طریق رسانه‌ها اطلاع‌رسانی کنیم تا سوءاستفاده‌هایی در این زمینه از سوی برخی افراد فرصت‌طلب صورت نگیرد.

نادی درباره اینکه کواچ اعلام کرده وی می‌تواند به تیم ملی برگردد، گفت: اولاً از اسلوبودان کواچ تشکر می‌کنم، بعد از آن هم تمام هدف خودم این است برای بازی‌های المپیک در تیم ملی حضور داشته باشم. دو - سه ماه وقت دارم تا خودم را به شرایط آمادگی برسانم، بر همین اساس برنامه‌ریزی لازم را انجام دادم. امیدوارم مثل سال‌های گذشته در خدمت تیم ملی باشم و این توانایی را در خودم می‌بینم.

علیرضا نادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر