کد خبر: 258649 A

همه استعدادها را ندیده‌ایم؛

سرمربی تیم فوتبال زیر 11سال دانش‌آموزی کشور گفت: با شناسایی چهره‌های جدید بازیکنانی در حد خود مهدوی‌کیا پیدا کرده‌ایم که بدون شک با پرورش مناسب پرچم داران آینده فوتبال ایران خواهند بود.

به گزارش ایلنا، علی دوستی‌مهر اظهار داشت: دومین مرحله انتخابی تیم فوتبال زیر 11سال در اردوگاه شهید چمران رامسر برای اولین‌بار به صورت کاملا حرفه‌ای و با تمرینات صبح و بعد از ظهر به انجام رسید که بیشتر از هر چیز نظم و انضباط اردویی در آن حاکم بود.

 

سرمربی تیم فوتبال زیر 11 سال دانش‌آموزی کشور با تمجید از وضعیت مجموعه ورزشی دانش‌آموزی شهید چمران رامسر متذکر شد: چیزی که خیلی نظر کادر فنی و مجموعه تیم را به خود جلب کرد، فضای فوق‌العاده عالی، زمین چمن مطلوب و آب و هوای مجموعه چمران بود که می‌تواند خواسته‌ و نیازهای اردوهای تیم دانش‌آموزی و آکادمی کیا را برآورده کند.

 

وی افزود: به قول مهدی مهدوی‌کیا که سال‌های زیادی اردوهای اروپایی تجربه کرده، مجموعه چمران رامسر چیزی کم از کمپ‌های اروپایی ندارد که این یک نقطه قوت بزرگ برای فوتبال دانش‌آموزی است و باید از آن بهره برد.

 

دوستی‌مهر با بیان اینکه در پایان این اردو 25 بازیکن برای مرحله اصلی انتخاب شده‌اند، متذکر شد: بررسی‌های ما از اردوهای انتخابی خوب بود و توانستیم از دل بازیکنان گلچین شده و حدود 40بازیکن تستی‌ جدید، با جمع‌بندی 25بازیکن را انتخاب کنیم که از 20 تا 24 اسفند به اردوی اصلی ما خواهند آمد.

 

وی ادامه داد: باز هم اعتقاد داریم استعدادهای بیشتری در مملکت ماست که هنوز آنها را ندیده‌ایم. کشور ما یک استعدادخیز است و نمی‌توان گفت این چکیده فوتبال ماست و شاید 3 گروه 25 تایی دیگر هم بازیکن نخبه داریم که هنوز ندیده‌ایم. تصور ما است که باز هم بازیکن مستعد پیدا کنیم و به این جمع اضافه شود.

 

سرمربی تیم فوتبال زیر 11 سال شرایط سنی این تیم را ایده‌آل و آینده‌ساز تیم ملی نوجوانان دانست و گفت: زیر 11 سال رنج طلایی فوتبال ماست که در 4 سال آینده تیم ملی نوجوانان ایران را تشکیل می‌دهد. ان‌شاالله نزدیک مسابقات که شویم حاضرین اردو را به ترتیب به 20 نفر و در نهایت 15 نفر با نظر نهایی مهدوی‌کیا خواهیم رساند.
مهدی مهدوی‌کیا علی دوستی‌مهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر