کد خبر: 258849 A

نفت‌تهران2 - گسترش‌فولاد یک؛

ایلنا: دیدار تیم‌های گسترش فولاد تبریز و نفت تهران با 2 گل به سود شاگردان منصوریان پایان رسید تا این تیم صدر را از استقلال پس بگیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار تیم‌های فوتبال نفت تهران و گسترش فولاد تبریز از هفته بیست و دوم لیگ برتر ساعت 16 امروز با قضاوت حسن اکرمی در ورزشگاه تختی تهران به مصاف هم رفتند که که این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود شاگردان علیمنصور به پایان رسید تا بار دیگر نفتی‌ها صدرنشین لیگ‌برتر شوند.

ترکیب نفت: وحید شیخ ویسی، سیامک کوروشی، علیرضا عزت‌کرامت، محمدامین حاج‌محمدی، غلامرضا رضایی، کمال کامیابی‌نیا، وحید حمدی‌نژاد، سعید لطفی، عباس بوعذار، ایمان مبعلی و علی قربانی

ترکیب گسترش‌فولاد: داود نوشی‌صوفیانی، محسن حسینی، میثم نقی‌زاده، مرتضی اسدی، مصطفی اکرامی، جابر انصاری، مگنو باتیستا، محمدامین درویشی، علیرضا میرشفیعیان، لئوناردو پیمنتا و محمد ابراهیمی

نیمه‌نخست این دیدار افت و خیز چندانی نداشت و شوت‌های مگنو باتیستا از گسترش و غلامرضا رضایی از نفت که به بالای دروازه رفت، تنها صحنه‌های قابل ذکر این نیمه بودند.

البته در دقیقه 44 داور به سود گسترش‌فولاد اعلام پنالتی کرد که پیمنتا پشت توپ ایستاد و گل برتری تبریزی‌ها را در نیمه نخست به ثمر رساند.

در نیمه دوم علی قربانی در دقیقه55 بازی را به تساوی کشید و در ادامه امیرارسلان مطهری در دقیقه 88 گل برتری نفتی‌ها را هم به ثمر رساند تا تیمش را با 42 امتیاز بالاتر از استقلال به صدر جدول برساند.

محمدامین حاج محمدی، علی قربانی، وحید حمدی نژاد از نفت تهران و لئوناردو پیمنتا و مصطفی اکرامی از گسترش‌فولاد از داور این دیدار کارت زرد گرفتند.

لیگ برتر نفت تهران گسترش فولاد تبریز‌
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر