کد خبر: 258885 A

با حضور رئیس کمیته‌ملی‌المپیک؛

ایلنا: مراسم تجلیل از مدال‌آوران بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی اینچئون و همچنین مربیان تیم‌های ملی مختلف برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در مراسمی که عصر یکشنبه در سالن همایش‌های سازمان تامین‌اجتماعی برگزار شد، از قهرمانان و مدال‌آوران بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی به همراه مربیان تیم‌های ملی تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم، سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک و جمعی از ورزشکاران، مربیان و مسئولان ورزش حضور داشتند.

هروی: سازمان تامین اجتماعی قهرمانان گمنامی در سرتاسر ایران دارد

در ابتدای این مراسم، شهرام هروی مربی تیم ملی کاراته در بازی های آسیایی 2010 گوانگژو گفت: سازمان تامین اجتماعی قهرمانان زیادی در سرتاسر ایران دارد که اکثر آنها گمنام هستند و البته در عرصه های مختلف به کشور خدمت می کنند.

مشاور ورزشی مدیرعامل سازمان‌تامین‌اجتماعی افزود: رئیس سازمان علاوه بر حمایت‌های خوبی که از قهرمانان شاغل در سازمان تامین‌اجتماعی می‌کند، توجه ویژه‌ای نیز به ورزش همگانی دارد.

نوربخش: وظیفه دشواری برای حمایت از قهرمانان داریم

سخنران بعدی مراسم، مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی بود که صحبت‌های خود را چنین آغاز کرد: در طول تاریخ، قهرمانان و پهلوانان زیادی تاریخ کشور ما را ساختند و حماسه ها آفریدند. در دوران ما هم قهرمانان فراوانی بودند که از آب و خاک این مملکت دفاع کردند و آنها به حق، شهیدان، ایثارگران و جانبازان هستند.

وی افزود: یکی از برنامه‌های ما، تلاش در جهت اعتلای ارزش‌ها و سرمایه‌های اجتماعی است که در این راه، به بزرگداشت و تجلیل از قهرمانان توجه ویژه‌ای داریم. البته با توجه به اینکه بیش از نیمی از جمعیت جامعه را بیمه‌شدگان سازمان تامین‌اجتماعی تشکیل می‌دهند، وظیفه ما برای حمایت از قهرمانان، پهلوانان و مدال‌آوران دشوارتر می‌شود.

هاشمی: برگزاری چنین مراسمی، در واقع تجلیل از کل خانواده ورزش کشور است

رئیس کمیته ملی المپیک نیز در ادامه این مراسم، با اشاره به اینکه خانواده سازمان تامین‌اجتماعی خانواده‌ای بزرگ و 38 میلیونی است، گفت: همه ما باید از قهرمانان حمایت کنیم، چراکه رسیدن به سکوی قهرمانی بسیار دشوار است. از سوی دیگر، مربیان نیز از جمله مظلوم‌ترین اقشار ورزش کشور هستند. از این رو، برگزاری چنین برنامه‌هایی در  واقع تقدیر از کل جامعه ورزش کشور است.

در پایان این مراسم، از قهرمانان و مدال‌آوران بازی‌های آسیایی اینچئون و پاراآسیایی به همراه مربیان تیم‌های ملی مختلف با اهدای جوایز و لوح یادبود تجلیل به عمل آمد.

تجلیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر